Nagranie webinaru

Autentyczność i empatia

Magdalena Malinowska-Berggren
Certyfikowana trenerka NVC

Jak być sobą i jednocześnie mieć empatię dla innych?

Jak dbać o swoje granice nie raniąc innych?

Jak wysłuchać osoby, z którymi się nie zgadzam, i nie zatracić własnej integralności?

Czy czasem pojawiają się w Tobie tego typu pytania?

Jeśli tak, to serdecznie zapraszam do obejrzenia webinaru, podczas którego opowiadam, jak zadbać o te dwie jakości w swoim życiu.

Mam nadzieję, że po obejrzeniu tego nagrania Porozumienie bez Przemocy przestanie Ci się kojarzyć z byciem miłą osobą, która nigdy nie ocenia innych i zawsze stawia potrzeby najbliższych na pierwszym miejscu. Pokażę Ci jak empatia i szczerość oraz dbanie zarówno o potrzeby innych jak i swoje, mogą iść ze sobą w parze.

Informacje praktyczne:

  • Czas trwania webinaru: 44 minut
  • Cena: 39 zł
  • Oprócz dostępu do nagrania otrzymasz plik PDF z prezentacją.
  • Nagranie jest dostępne na platformie online Empathic Way. Będziesz mieć do niej dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego komputera/telefonu minimum przez rok. Wymaga to posiadania konta na platformie (jeśli go nie masz, utworzy się automatycznie przy składaniu zamówienia) i zalogowania się.
  • Po złożeniu zamówienia, link do nagrania będzie dostępny w mailu potwierdzającym oraz na stronie Moje konto po zalogowaniu się.
  • Nie ma możliwości pobrania wideo na swój komputer.

Co mówią uczestnicy webinaru?

Webinar „Autentyczność i empatia” był dla mnie bardzo przydatny.  Pozwolił mi lepiej osadzić się w empatii.

Małgorzata

Bardzo dziękuję za rozróżnienie po co empatia jest a po co nie jest!

Bardzo dziękuję za miłą i rzeczową prelekcję!

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Empathic Way

Magdalena Malinowska-Berggren

Certyfikowana trenerka NVC

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.