Umów się na bezpłatne spotkanie wstępne


Twoje imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi Twojego zapytania, a ich administratorem będzie Empathic Way Magdalena Malinowska, ul. Waszyngtona 38/40m30, 03-910 Warszawa, NIP: 5422766833. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dobre plany, to zrealizowane plany!

Czy masz jakieś cele, które chcesz osiągnąć, ale z jakiegoś powodu wciąż Ci się to nie udaje? Czy masz dużo pomysłów, które zmieniłyby Twoje życie na bardziej satysfakcjonujące, ale wciąż odkładasz ich wdrożenie? A może po prostu potrzebujesz wsparcia w utrzymaniu wewnętrznej motywacji?

Weź życie w swoje ręce i zacznij działać!

Jeśli jesteś gotowy/gotowa zmienić swoje życie na lepsze i poważnie podejść do realizacji swoich zamierzeń, zapraszam na sesje coachingowe! Podczas coachingu upewnisz się, czy Twoje plany są naprawdę dla Ciebie ważne, ustalisz kroki, które warto podjąć i opracujesz realny plan działania. A wszystko to przy moim aktywnym wsparciu.

Umów się na coaching podczas którego:

- Zastanowisz się, jak do tej pory wyglądało osiąganie Twoich celów i skąd brały się trudności w ich realizacji.
- Przyjrzysz się swojemu życiu oraz swoim marzeniom, i zdecydujesz, w którym kierunku chcesz podążać w najbliższej przyszłości.
- Odkryjesz co sprawia, że wybrane cele są dla Ciebie ważne, na jakie istotne potrzeby odpowiadają.
- Oszacujesz swoje siły i możliwości oraz nadasz priorytet poszczególnym celom i działaniom.
- Przygotujesz plan działania, który będzie konkretny i realny, co zwiększy szanse na powodzenie.
- Zastanowisz się, co może Cię wesprzeć w realizacji Twoich celów.

Kim jest coach?

Osobą, która poprzez swoją obecność i zadawanie konkretnych pytań wesprze Cię w samodzielnym określeniu Twoich celów i wyborze sposobów ich realizacji.
Osobą, która nie ocenia, nie doradza i nie daje gotowych rozwiązań. Ma zaufanie, że możesz osiągnąć to, co pragniesz i że jesteś w stanie podjąć trafne decyzje.
Osobą, która uszanuje to, co przeżywasz, pomoże Ci zrozumieć Twoje emocje i potrzeby oraz wyjść poza Twoje dotychczasowe schematy myślenia i działania.

O mnie

Magdalena Malinowska Coaching Empathic Way

Magdalena Malinowska

Coach, trenerka komunikacji

Wspieram ludzi w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi i sobą oraz w dbaniu o własne potrzeby dzięki skutecznemu realizowaniu ustalonych celów. Prowadząc coaching korzystam z wiedzy zdobytej podczas półrocznego szkolenia „Coaching oparty na potrzebach”, gdzie uczyłam się coachingu od Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation. Jestem też w trakcie studiów podyplomowych Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Oprócz sesji coachingowych prowadzę szkolenia z komunikacji opartej na empatii (Porozumienie bez Przemocy - Nonviolent Communication). Ukończyłam psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, roczną Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA oraz trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż. 

Współtworzę grupę „Czego Najbardziej?!”, w ramach której realizowane są akcje społeczne mające za zadanie zachęcić ludzi do refleksji nad tym, co jest dla nich naprawdę ważne oraz wspierać integrację międzypokoleniową i inspirować do życia w harmonii, dobrym zdrowiu i przyjaznym środowisku. Ostatnio organizowałyśmy Dzień Życzliwości.

caret-down caret-up caret-left caret-right

Bardzo lubię empatyczny kontakt z Magdą. Prowadząc coaching umiejętnie, z dużą wrażliwością na drugiego człowieka podąża za problemami, emocjami, trudnościami. Przyczynia się do wewnętrznego rozwoju klienta. Gorąco polecam!

Sylwia Śliwocka, psycholog

Kompetentna i uważna. Czułam się absolutnie bezpiecznie i komfortowo pod każdym względem. Ważne jest dla mnie miejsce, a spotkania były w pięknym i estetycznym miejscu. Magda jest nieosobista na spotkaniach, co uznaję za wielką zaletę. Lekko prowadzi sesję, a wychodzą ciężkie i ważne sprawy. Bardzo polecam.

Ala Romańczuk, stomatolog

Coaching z Magdą był naprawdę świetny! Pomogła mi w lepszym ułożeniu sobie roku, a mam ogromny problem z planami długoterminowymi. Dzięki niej wiem teraz, co wpisać sobie do zrobienia przynajmniej przez następne pół roku, a do tego, jakie nowe nawyki warto wprowadzić. Innymi słowy – Magda pomogła mi w rozwiązaniu najtrudniejszych dla mnie kwestii. Teraz tylko przekuć teorię w praktykę.

Joanna Szlempo, historyk sztuki, redaktor językowy

Oferta coachingowa

150 zł

 

Pojedyncza sesja coachingowa 1 h.

Sesje odbywają się przez Skype lub osobiście w Warszawie lub Białymstoku i są poprzedzone bezpłatnym 45-minutowym spotkaniem wstępnym.

650 zł

 

Pakiet 5 sesji coachingowych po 1 h.

Sesje odbywają się przez Skype lub osobiście w Warszawie lub Białymstoku i są poprzedzone bezpłatnym 45-minutowym spotkaniem wstępnym.

Dla osób zapisanych na Newsletter Empathic Way przygotowałam specjalne ceny!

Umów się na bezpłatne spotkanie wstępne

Aby sprawdzić, czy coaching to jest to, co jest Ci teraz potrzebne oraz czy jestem dla Ciebie odpowiednią osobą do współpracy, umów się na bezpłatne 45-minutowe spotkanie wstępne przez Skype lub osobiście w Warszawie.

 


Twoje imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi Twojego zapytania, a ich administratorem będzie Empathic Way Magdalena Malinowska, ul. Waszyngtona 38/40m30, 03-910 Warszawa, NIP: 5422766833. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zaplanuj realizację swoich celów z głową,

by były błogosławieństwem, a nie przekleństwem.