Nagranie webinaru

Jak słuchać siebie z empatią?

 

Magdalena Malinowska-Berggren
Certyfikowana trenerka NVC

Czy masz czasem tak, że w emocjonujących sytuacjach reagujesz z automatu a potem żałujesz swoich słów lub czynów?

A może zawsze stawiasz innych na pierwszym miejscu i dziwisz się skąd w Tobie irytacja, zniecierpliwienie lub po prostu przeogromne zmęczenie?

Na pomoc w takich momentach może Ci przyjść empatia dla siebie.

Dzięki niej możesz mieć więcej kontaktu z tym, co dla Ciebie ważne, lepiej rozumieć swoje uczucia i łatwiej podejmować decyzje, które będą korzystne zarówno dla innych, jak i Ciebie.

Jak mieć więcej empatii dla siebie, zwłaszcza gdy nie ma czasu na myślenie, bo „trzeba” działać albo po prostu masz przekonanie, że Twoje potrzeby nie są istotne w danym momencie?

Zapraszam do obejrzenia webinaru podczas którego opowiadam, czym jest empatia dla siebie w rozumieniu Porozumienia bez Przemocy (NVC), jak się do niej zabrać oraz jakie mogą być konsekwencje jej braku. Dzielę się także kilkoma wskazówkami jak zwiększać uważność na swoje uczucia i potrzeby oraz omawiam kilka przykładowych sytuacji.

Co mówią uczestnicy o tym webinarze?

Dziękuję bardzo, bo naprawdę niby krótki czas a sporo wspaniałych informacji.

Marta

To było dla mnie powtórzenie, utrwalenie wiadomości o NVC. Dziękuję :).

Iwona

Dziękuję, dla mnie nowość i chcę więcej, zatem chętnie skorzystam z kolejnych webinarów.

Edyta

Bardzo dziękuję za klarowność przekazu, zwłaszcza fragment o uważności na uczucia i potrzeby – kradnę i będę się dzielić.

Krystyna

Biorę m.in. Twój spokój i uśmiech, bo świadczy o prawdziwości tego, co mówisz :).

Marta

Informacje praktyczne:

  • Czas trwania webinaru: 60 minut
  • Cena: 49 zł
  • Oprócz dostępu do nagrania otrzymasz plik PDF z prezentacją.
  • Nagranie jest dostępne na platformie online Empathic Way. Będziesz mieć do niej dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego komputera/telefonu minimum przez rok. Wymaga to posiadania konta na platformie (jeśli go nie masz, utworzy się automatycznie przy składaniu zamówienia) i zalogowania się.
  • Po złożeniu zamówienia, link do nagrania będzie dostępny w mailu potwierdzającym oraz na stronie Moje konto po zalogowaniu się.
  • Nie ma możliwości pobrania wideo na swój komputer.

Prowadząca:

Magdalena Malinowska-Berggren Empathic Way O mnie

Magdalena Malinowska-Berggren

Certyfikowana trenerka NVC

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.