Wyzwanie

Jedna rzecz dziennie dla siebie samej/samego

Zadbaj o siebie!

 

  • Czy wpojono Ci przekonanie, że robienie czegoś wyłącznie dla siebie to egoizm? Że tak się nie powinno? Że co ludzie powiedzą?
  • Czy gdzieś w głębi siebie wierzysz w to, że nie wypada podążać za swoimi potrzebami, ani tym bardziej o nich głośno mówić, bo można zostać posądzonym/posądzoną o próbę manipulacji?
  • A może uważasz, że zawsze na pierwszym miejscu należy stawiać potrzeby innych?

To ja Ci teraz powiem, że masz prawo dbać o swoje potrzeby
i je jasno wyrażać!

Co więcej, jeśli zadbasz o siebie, jednocześnie zadbasz o najbliższe Ci osoby, gdyż dzięki temu będziesz mieć lepszy nastrój, więcej energii, mniej rzeczy będzie Cię wyprowadzać z równowagi… Będzie po prostu milej i łatwiej przebywać w Twoim towarzystwie.

Zatem, zamiast cierpieć w ciszy, brać na siebie ciężary całego świata i przeklinać w duchu wszystkich za to, że są tacy samolubni, zajmij się sobą tak jakbyś zajął/zajęła się najbliższą Ci osobą!

Inspiracja i wsparcie

 

Mam nadzieję, że to 7-dniowe wyzwanie Jedna rzecz dziennie dla siebie samej/samego Cię zainspiruje i wesprze w zrobieniu pierwszych kroków. Pragnę zachęcić Cię do przyjrzenia się sobie i temu co jest dla Ciebie ważne i co sprawia Ci radość, a wszystko to po to, by Twoja pogoda ducha, poczucie spełnienia i wiara w siebie emanowała na całe Twoje najbliższe otoczenie.

Wierzę, że im więcej wokół nas ludzi szczęśliwych i spełnionych tym świat jest lepszy, bardziej przyjazny i ciekawy. Zatem skorzystasz nie tylko Ty, ale również, pośrednio, ja 🙂

Naładuj swoje baterie w 7 dni

 

Zaproś siebie samą/samego do eksperymentu!

Zainwestuj 15 minut dziennie w siebie i obserwuj zachodzące w Twoim życiu zmiany!

Do kogo skierowane jest wyzwanie Jedna rzecz dziennie dla siebie samej/samego?

 

Zapraszam osoby, które:

  • mają dość poświęcania się dla innych i bycia ciągle w złym humorze;

  • pragną naładować swoje baterie;

  • chcą lepiej poznać siebie, swoje uczucia i potrzeby oraz się nimi wreszcie zająć;

  • tęsknią za spokojem, radością oraz byciem wziętym/wziętą pod uwagę;

  • mają odwagę i chęć, by spróbować czegoś nowego.

Jedna rzecz dziennie dla Twojego związku

Na czym będzie polegało wyzwanie?

 

Codziennie przez 7 dni otrzymasz wiadomość z prostym, zajmującym około 15 minut, ćwiczeniem

Wprowadź je w życie i zapisz swoje refleksje na stronach dziennika, którego kolejne strony otrzymasz razem z mailem każdego dnia

Do dyspozycji jest też zamknięta grupa na Facebooku.

Jesteś gotowy/gotowa? Zapraszam!

Magdalena Malinowska-Berggren

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkachfirmach i w organizacjach pozarządowych.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

www.empathicway.pl

Magdalena Malinowska Empathic Way Online Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą
Czy wyzwanie „Jedna rzecz dziennie dla siebie samej/samego” jest bezpłatne?
Tak, a przynajmniej ta edycja.
Co jeśli teraz nie mam czasu?
Każde ćwiczenie to jedynie 15 minut, więc zachęcam by nie odkładać ich na później. Materiały możesz jednak ściągnąć na swój komputer i skorzystać z nich w dogodnym momencie.
Co jeśli dbam o siebie całkiem dobrze?
Wspaniale! Łatwiej będzie Ci wdrożyć zaproponowane przeze mnie ćwiczenia. Sprawdź, może znajdziesz wśród nich takie praktyki, które jeszcze bardziej wzbogacą Twoje życie.
Znam już Porozumienie bez Przemocy, czy to wyzwanie mi się przyda?
Zależy to głównie od tego, czy wdrażasz Porozumienie bez Przemocy w codziennym życiu. Jeśli znasz NVC bardzo dobrze i stosujesz regularnie, to to wyzwanie nie jest Ci potrzebne :).

Dołącz do wyzwania Jedna rzecz dziennie dla siebie samej/samego już teraz i zwiększ poziom satysfakcji z życia!