Warszawska Grupa EmpatiiUczestniczyłeś/uczestniczyłaś w warsztacie wprowadzającym do Porozumienia bez Przemocy (NVC) i masz ochotę pogłębić swoją wiedzę i kompetencje?
W dodatku tęsknisz za kontaktem z osobami, które mają takie same wartości jak TY i które również pragną szczerych, empatycznych rozmów o ważnych sprawach?
Zapraszam serdecznie do udziału w grupie empatii! Co czwartek spotykamy się po to, by ćwiczyć dawanie empatii innym oraz przyjmowanie empatii w gronie zaufanych osób.
Przyjdź i sprawdź, czy Warszawska Grupa Empatii to coś dla Ciebie!

 

UWAGA:

Spotkania nie mają charakteru szkoleniowego. Czasem przekazuję wiedzę i robię ćwiczenia pogłębiające, jednak większość czasu przeznaczana jest na dawanie i otrzymywanie empatii.
Zależy mi też, żeby poziom kompetencji osób biorących udział w grupie był mniej więcej wyrównany, zatem jeśli jesteś osobą początkującą w Porozumieniu bez Przemocy lub bardziej zależy Ci na warsztatach, zapraszam na moje inne wydarzenia przed przystąpieniem do grupy! Aktualną ofertę znajdziesz TUTAJ.

 

Co może Ci dać udział w grupie empatii?

  • Nawiążesz kontakt ze swoimi uczuciami.
  • Otrzymasz empatię i wsparcie w dotarciu do swoich potrzeb.
  • Zostaniesz w pełni wysłuchany/wysłuchana i zobaczony/zobaczona, bez oceniania czy krytykowania.
  • Nawiążesz głęboki, prawdziwy kontakt z innymi osobami.
  • Poćwiczysz uważne, empatyczne słuchanie oraz rozpoznawanie uczuć i potrzeb u innych osób.
  • I wiele, wiele więcej!

 

Kiedy:

Pierwsze spotkanie odbyło się 22 czerwca 2017 r. Spotykamy się prawie co czwartek.
Najbliższe spotkanie: 14 grudnia 2017 r., 18:15 – 20:15.

Gdzie:

Vega, al. Jana Pawła II 36c, Warszawa (sala konferencyjna w korytarzu po prawej stronie)

Koszt:

Spotkania Warszawskiej Grupy Empatii są bezpłatne. Prosimy jedynie o dobrowolną składkę na salę (od 10 do 20 zł, w zależności od liczby osób).

Udział:

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy! Sprawdź, czy są miejsca! Napisz wiadomość na adres kontakt@empathicway.pl

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Coaching Empathic WayMagdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach. Wspieram w budowaniu takiego życia i relacji, o jakich marzysz. Inspiruję do odkrywania własnego potencjału i pomagam w skutecznym działaniu w zgodzie ze sobą.
Pracuję głównie z osobami, które pragną mieć głęboką satysfakcję z relacji z bliskimi. Nie zadowalają się życiem obok swojego partnera – chcą żyć RAZEM z nim. Chcą doświadczać miłości i życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.
Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe, podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.
Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Ukończyłam następujące szkoły i szkolenia: psychologia stosunków międzykulturowych w SWPS w Warszawie, roczna Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnia Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż, szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation, studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas (ACSTH). Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener i Deborah Bellamy.