Czy jesteś zmęczony/zmęczona tym, że Twoje dziecko nie robi tego, o co je prosisz?
Czy opadają Ci ręce, gdy po raz kolejny słyszysz „nie”?
Może Twoje zasoby cierpliwości są na wyczerpaniu i już brak Ci nadziei, że wyjście z domu czy położenie się spać kiedykolwiek pójdzie gładko?
Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na webinar, podczas którego Małgorzata Sobiesiak podzieli się kilkoma wskazówkami, które wesprą Cię w budowaniu bliskiej relacji z Twoim dzieckiem.
Na webinarze dowiesz się:
- co może być powodem „trudnych” zachowań dzieci;
- co zrobić, by dziecko chciało Cię słuchać;
- jak sobie radzić z silnymi emocjami dziecka;
- co mówić, a jakich sformułowań lepiej unikać, żeby dziecko chciało współpracować.
Webinar będzie miał formę wywiadu i jest bezpłatny, wystarczy się zapisać!
Informacje praktyczne
- Kiedy: 19 października 2021, godz. 19:00-20:00
- Jak: Spotkamy się przy użyciu aplikacji ZOOM, która umożliwia wszystkim uczestnikom widzenie się i słyszenie. Aby wziąć udział, potrzebny Ci będzie komputer/smartfon z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Przygotuj sobie również coś do pisania. Link do spotkania oraz instrukcję, jak do niego dołączyć, otrzymasz po zapisaniu się i potwierdzeniu dołączenia do mojego newslettera (sprawdź SPAM i folder OFERTY!).
- Zapisy: https://online.empathicway.pl/co-robic-gdy-dziecko-nie-wspolpracuje-webinar/
- Nagrywanie: To spotkanie będzie nagrywane i udostępnione pod warunkiem, że jakość będzie satysfakcjonująca. Dołącz na żywo, by go nie przegapić. Planujemy wykorzystywać to nagranie do celów marketingowych umieszczając w różnych miejscach, takich jak YouTube, Facebook, strona internetowa, itp. Jeśli nie chcesz być na nagraniu, miej wyłączoną kamerę i mikrofon przez cały czas trwania webinaru.
Jednocześnie bardzo zachęcamy do zadawania pytań i dzielenia się swoimi refleksjami. Ten webinar jest dla Ciebie!
Małgorzata Sobiesiak
Psycholożka, trenerka komunikacji opartej na empatii
W swojej pracy wykorzystuję elementy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz metodę „Dam Radę” Bena Furmana, która wzmacnia poczucie zaradności i własnych możliwości u dzieci.
Od trzynastu lat wspieram rodziców i dzieci pomagając im w budowaniu pełnych szacunku i zrozumienia relacji.
Współpracuję z przedszkolami, Centrum Terapii i Rozwoju Mitigo, Stowarzyszeniem Wspólne Podwórko. Prowadzę warsztaty dla rodziców, nauczycieli przedszkolnych oraz praktykę spotkań indywidualnych. W przedszkolach realizuję autorski projekt „Spotkania z emocjami”.