Szkolenia indywidualne z Porozumienia bez Przemocy NVC Magdalena Malinowska

Czy wiesz, że udział w warsztatach i szkoleniach grupowych to nie jedyna możliwość pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu Porozumienia bez Przemocy (NVC)?

Istnieje coś takiego jak szkolenia indywidualne z Porozumienia bez Przemocy!

 

Jest to opcja skierowana do osób, które:

  • lubią uczyć się we własnym tempie, nie czekając na resztę grupy;
  • nie mają możliwości udziału w warsztacie stacjonarnym, ze względu na opiekę nad dzieckiem lub długie dojazdy;
  • nie mają czasu na regularny udział w szkoleniach stacjonarnych;
  • chcą mieć pewność, że program szkolenia będzie dopasowany do ich potrzeb i zainteresowań.
Jeśli więc chcesz poprawić swoją komunikację z innymi, zwiększyć znajomość Porozumienia bez Przemocy i głębiej wejrzeć w siebie, swoje uczucia i potrzeby bez wychodzenia z domu, to zapraszam!

 

Szkolenia indywidualne z Porozumienia bez Przemocy to:

- program dopasowany do Ciebie (Twojego poziomu wiedzy i umiejętności oraz Twoich potrzeb i zainteresowań);
- dogodne godziny spotkań (zarówno rano, jak i wieczorem);
- spotkania przez ZOOM/Skype lub na żywo w Sztokholmie;
- materiały szkoleniowe z ćwiczeniami gratis.

 

Pakiety:

Jedna osoba

Jedno spotkanie 60-minutowe – 150 zł/1 spotkanie
Pakiet 3 spotkań 60-minutowych (opłaconych z góry) – 135 zł/1 spotkanie
Pakiet 5 spotkań 60-minutowych (opłaconych z góry) – 125 zł/1 spotkanie

Para/dwie osoby

Jedno spotkanie 60-minutowe – 230 zł/1 spotkanie
Pakiet 3 spotkań 60-minutowych (opłaconych z góry) – 190 zł/1 spotkanie
Pakiet 5 spotkań 60-minutowych (opłaconych z góry) – 160 zł/1 spotkanie
Aby się umówić na pierwsze spotkanie, napisz do mnie: kontakt@empathicway.pl
Jeśli nie wykorzystasz wszystkich wykupionych godzin, zwrócę nadwyżkę licząc każdą godzinę po cenie z pakietu, który wykorzystasz.

 

O mnie:

Magdalena Malinowska Szczęśliwe związki - empatyczna komunikacja w relacjiMagdalena Malinowska – Certyfikowana Trenerka Porozumienia bez Przemocy (NVC). Wspieram w budowaniu takiego życia i relacji, o jakich marzysz. Inspiruję do odkrywania własnego potencjału i pomagam w skutecznym działaniu w zgodzie ze sobą.
Pracuję głównie z osobami, które pragną mieć głęboką satysfakcję z relacji z bliskimi. Chcą doświadczać bliskości i życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych. Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne sesje coachingowe, podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.
Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Ukończyłam następujące szkoły i szkolenia: psychologia stosunków międzykulturowych w SWPS w Warszawie, roczna Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnia Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż, szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation, studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas (ACSTH). Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron i Deborah Bellamy.
Więcej informacji: www.empathicway.pl,https://www.facebook.com/empathicwaypl/
kontakt@empathicway.pl

Co o mnie napisali uczestnicy ostatnich szkoleń, które prowadziłam?

– "Bardzo dziękuję za spotkanie. Kolejny bodziec do działania, kolejne zakamarki odkryte i przede wszystkim kolejna dawka empatii. Bardzo dziękuję również za podpowiedź w sprawie książek." Emilia
– „Wzięłam udział w szkoleniu „Wyrażanie swoich uczuć i potrzeb” chcąc polepszyć swoją relację ze sobą, ze swoimi bliskimi i najbliższym otoczeniem. Na szkoleniu poznałam teorię NVC oraz miałam możliwość wziąć udział w praktycznych ćwiczeniach” Katarzyna Zawodzińska
– „Rekomenduję to szkolenie nie tylko początkującym w NVC. Warsztatowa forma pozwala się rozwijać i być sprawniejszym w codziennym stosowaniu NVC” Julita
– „Nauczyłam się nie interpretować, oceniać i radzić, ale wysłuchać w pierwszej kolejności”
– „Trochę zbyt wcześnie o tym mówić, ale jestem pozytywnie nastawiona do wypróbowywania w praktyce poznanych metod. Są już pierwsze sukcesy”
– „Pogłębiłam refleksję o mojej postawie, przyjrzałam się aspektom, które mnie niepokoiły. Chętnie wezmę udział w kolejnych spotkaniach.”