Poznaj Porozumienie bez Przemocy
i popraw swoje relacje

Kurs online

Cztery kroki do lepszej relacji…

Czujesz frustrację, gdy myślisz o relacjach, w których jesteś?

Masz wrażenie, że powinny wyglądać zupełnie inaczej, ale nie wiesz, jak to osiągnąć?

Polecam udział w tym kursie online! Poznasz podstawy NVC i zastosujesz je w praktyce przy moim wsparciu.

Wyzwania online

Bezpłatne quizy z NVC

Lubisz quizy?

Chcesz sprawdzić, ile wiesz o Porozumieniu bez Przemocy (NVC) Marshalla B. Rosenberga?

Przygotowałam dla Ciebie quizy dotyczące różnych aspektów komunikacji empatycznej. Możesz je zrobić bezpłatnie i bez konieczności logowania się na platformę. 

O mnie

Magdalena Malinowska-Berggren

Certyfikowana trenerka CNVC

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego  życia i dobrych relacji, prywatnych i  zawodowych, poprzez  szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) w firmachorganizacjach pozarządowych oraz relacjach z bliskimi. Współtworzę także Empathic Way Europe (www.empathiceurope.com), które szerzy NVC po angielsku na całym świecie.
Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych kontaktów z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.
Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na szkolenia, podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.
Magdalena Malinowska-Berggren Empathic Way NVC online

Co mówią uczestnicy moich kursów i szkoleń

Zwróciłam się do Magdy z podwójną prośbą – merytorycznym wsparciem dotyczącym tego, gdzie jest empatyczny kontakt a gdzie inne formy wspierania drugiego człowieka oraz z moimi emocjami, związanymi z samym procesem słuchania bliskich z empatią. Magda w ciągu kilku minut dała mi oparcie i stworzyła życzliwą, bezpieczną atmosferę, dzięki której mogłam zagłębić się w moje emocje i lepiej je zrozumieć, jednocześnie bez trudu przeskakiwała w tematy teoretyczne, gdy zadawałam dręczące mnie pytania z zakresu samej metody. Tylko godzina – a wyjaśniło się bardzo wiele.
Serdecznie polecam spotkanie z Magdą. 

Małgorzata Gutowska-Sulik

Uczestniczka szkolenia indywidualnego

Już nieraz korzystałam z Magdy materiałów, doczytywałam i bardzo jestem pod wrażeniem jej nieustawania w zachęcaniu do zmiany i to jakże niezwykłej:). Ja także od kilku lat ćwiczę  i bardzo jestem wdzięczna, że spotkałam pięknych ludzi, którzy wspierali mnie w poznawaniu NVC. 

Zofia Kruczała

Nauczycielka w szkole specjalnej

Porozumienie bez Przemocy jest dla mnie drogą bez odwrotu – tak jakbym był analfabetą i ktoś nauczył mnie czytać. Kiedy poznałem NVC wydawało mi się za trudne, całkowicie poza zasięgiem, jak symbole w obcym języku. Ale tak jak w nauce języka, nie wystarczy przeczytać podręcznik, trzeba ćwiczyć. Takimi ćwiczeniami są spotkania prowadzone przez Magdę. I dopiero one dały mi możliwość praktycznego stosowania NVC w życiu.

Krzysztof Więckowski

Uczestnik grupy empatii

Byłam u Magdy na weekendowych warsztatach. To, co tam pokazywała, otworzyło mi oczy na to, jak ludzie reagują na różne komunikaty. Zaczęłam z tego korzystać i rzeczywiście to działa! Jednak po pewnym czasie zdałam sobie sprawę, że nie chodzi tylko o innych, a w dużej mierze o mnie samą. Po indywidualnej sesji z Magdą udało mi się dojść do tego, czego brakowało mi w relacji z samą sobą. Dziękuję za pomoc w poprawianiu mojego funkcjonowania wśród innych. Szczerze polecam wszystkim taką wycieczkę w głąb siebie!

Kasia D.

Uczestniczka szkolenia wprowadzającego do NVC

Jestem już po dwóch warsztatach u Magdy i te okresy kojarzą mi się ze szczęściem i z poczuciem sensu.

Hania

Uczestniczka szkoleń online

Mimo posiadanej teorii nie mogłam do końca przełożyć jej na praktykę. Magda bardzo obrazowo wytłumaczyła mi proces 4 kroków NVC. Moja potrzeba zrozumienia została zaspokojona :). Bardzo polecam i dziękuję za pomoc.

Iwona

Uczestniczka sesji indywidualnej

Wiesz, że ja dopiero od roku umiem prosić? 40 lat uważałam, że jak to ja mam kogoś prosić. Umiem prosić, czyli wylazłam ze strefy komfortu. Ludzie są cudowni :))))). Sesje z Tobą w ubiegłym roku zmieniły moje życie :).

Ania S.

Uczestniczka sesji indywidualnych