Porozumienie bez Przemocy – quizy

Chcesz sprawdzić, ile wiesz o Porozumieniu bez Przemocy (NVC) Marshalla B. Rosenberga?

Przygotowałam dla Ciebie quizy dotyczące różnych aspektów komunikacji empatycznej. Możesz je zrobić bezpłatnie i bez konieczności logowania się na platformę.

Mam nadzieję, że te quizy pomogą Ci usystematyzować wiedzę oraz sprawdzić, czy wszystko jest dla Ciebie jasne. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z NVC, jest duża szansa, że zainspirują Cię, by dalej zgłębiać to podejście do komunikacji i relacji.

Udanej zabawy!

Magdalena Malinowska
Certyfikowana trenerka NVC

kontakt@empathicway.pl

 

O trenerce

Magdalena Malinowska-Berggren

Certyfikowana trenerka CNVC. Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA).

27 Kursy

Rejestracja otwarta

Kurs zawiera:

  • 6 Quizy