Porozumienie bez Przemocy – sesje indywidualne

Indywidualne sesje NVC

Czy wiesz, że udział w warsztatach i szkoleniach grupowych to nie jedyna możliwość pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu Porozumienia bez Przemocy (NVC)?

Istnieją także szkolenia indywidualne z NVC dopasowane do Twoich potrzeb!

Szkolenia indywidualne to opcja skierowana do osób, które:

  • lubią uczyć się we własnym tempie, nie czekając na resztę grupy;

  • nie mają możliwości udziału w warsztacie stacjonarnym, ze względu na opiekę nad dzieckiem lub długie dojazdy;

  • nie mają czasu na regularny udział w szkoleniach grupowych;

  • chcą mieć pewność, że program szkolenia będzie odpowiadał ich potrzebom i zainteresowaniom.

Jeśli więc chcesz poprawić swoją komunikację z innymi, zwiększyć znajomość Porozumienia bez  Przemocy głębiej wejrzeć w siebie, swoje uczucia i potrzeby bez wychodzenia z domu, to zapraszam!

Szkolenia indywidualne z Porozumienia bez Przemocy to:

O czym możemy porozmawiać podczas sesji?

  • mogę Ci przedstawić teorię dotyczącą różnych aspektów Porozumienia bez Przemocy – zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym;
  • oprócz teorii, możemy zrobić ćwiczenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć dane zagadnienie oraz wdrożyć je później w życiu;
  • możemy omówić trudne sytuacje z Twojego życia i wspólnie zastanowić się, jak możesz odpowiadać w sposób, który ułatwi wzajemne zrozumienie – stosuję także odgrywanie scenek, by można było popraktykować nowy sposób komunikacji;
  • mogę odpowiedzieć na pytania, na które nie znalazłeś/znalazłaś odpowiedzi w książkach lub na innych szkoleniach;
  • możemy pogłębić konkretny aspekt komunikacji, który Cię interesuje, np. radzenie sobie ze złością, słuchanie, odmawianie, proszenie, delegowanie zadań, dawanie informacji zwrotnej;
  • mogę Cię wysłuchać z empatią i pomóc nazwać uczucia i potrzeby.

Jeśli masz inny pomysł, nie ma sprawy – napisz do mnie na adres kontakt@empathicway.pl, by sprawdzić, czy jest to możliwe!

O mnie

Magdalena Malinowska-Berggren Empathic Way NVC online

Magdalena Malinowska-Berggren

Certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy (NVC)

Wspieram w budowaniu takiego życia i relacji, o jakich marzysz. Inspiruję do odkrywania własnego potencjału i pomagam w skutecznym działaniu w zgodzie ze sobą.

Pracuję głównie z osobami, które pragną mieć głęboką satysfakcję z relacji z bliskimi. Chcą doświadczać bliskości i życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych. Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty  oraz szkolenia indywidualne, podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Ukończyłam następujące szkoły i szkolenia: psychologia stosunków międzykulturowych w SWPS w Warszawie, roczna Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnia Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż, szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation, studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas (ACSTH). Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Liv Larsson, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron, Deborah Bellamy, Joachim Berggren, Marta Kułaga, Aga Rzewuska-Paca, Kirsten Kristensen, Magdalena Sendor i Robert Maoz Kržišnik.

Pakiety

Jedna osoba

(osoby prywatne, organizacje pozarządowe i małe firmy)

299 zł – Jedno spotkanie 60-minutowe
897 zł 769 zł – Pakiet 3 spotkań 60-minutowych (oszczędzasz 128 zł)
1195 zł 1099 zł – Pakiet 5 spotkań 60-minutowych (oszczędzasz 396 zł)
2990 zł 1999 zł – Pakiet 10 spotkań 60-minutowych (oszczędzasz 991 zł)

Jedna osoba

(średnie i duże firmy)

450 zł – Jedno spotkanie 60-minutowe
1350 zł 1200 zł – Pakiet 3 spotkań 60-minutowych (oszczędzasz 150 zł)
2250 zł 1850 zł – Pakiet 5 spotkań 60-minutowych (oszczędzasz 400 zł)
4500 zł 3500 zł – Pakiet 5 spotkań 60-minutowych (oszczędzasz 1000 zł)

Para/dwie osoby

Osoby prywatne

349 zł – Jedno spotkanie 60-minutowe
1047 zł 899 zł – Pakiet 3 spotkań 60-minutowych (oszczędzasz 148 zł)
1745 zł 1299 zł – Pakiet 5 spotkań 60-minutowych (oszczędzasz 446 zł)
3490 zł 2399 zł – Pakiet 10 spotkań 60-minutowych (oszczędzasz 1091 zł)

Umów się na spotkanie

Co mówią osoby biorące udział w moich szkoleniach indywidualnych?

Miałam przyjemność skorzystać z indywidualnej sesji online z Magdą i jestem bardzo zadowolona, i wdzięczna. Gratuluję sobie tej decyzji, bo zapoczątkowała u mnie bardzo ważną transformację. Dziękuję, Magda, za tę rozmowę, okazanie empatii oraz rzetelne wprowadzenie w NVC (czuję, że się polubimy:). Z całego serca polecam wszystkim zgłębienie tematu Porozumienia bez Przemocy z pomocą Magdy, która jest pięknym przykładem jego potęgi.

Kasia

Odbyłam z Magdą jedną sesję przez Skype, Magda ma w sobie dużo cierpliwości i ciekawości drugiego człowieka, co przekłada się na to, że jest osobą, z którą dobrze się rozmawia. Bardzo jestem wdzięczna za mądre wsparcie w trudnej osobistej sprawie – godzina sesji pomogła mi lepiej zrozumieć samą siebie – o co mi właściwe chodzi, co się dzieje i czego potrzebuję. Dzięki temu nabrałam pewności siebie, żeby wreszcie porozmawiać o trudnej dla mnie sytuacji z bliską osobą. Udało się i przyniosło dużą ulgę, dziękuję :).

Olga

Skorzystałam z indywidualnego szkolenia online. Mimo posiadanej teorii nie mogłam do końca przełożyć jej na praktykę. Magda bardzo obrazowo wytłumaczyła mi proces 4 kroków NVC. Moja potrzeba zrozumienia została zaspokojona :). Bardzo polecam i dziękuję za pomoc :).

Iwona

Bardzo chciałabym Ci podziękować za szkolenie online z komunikacji empatycznej. To spotkanie było dla mnie bardzo wspierające, bardzo się cieszę, że mogłam porozmawiać w duchu NVC o moim problemie. Spojrzałam na tę sytuację z innej perspektywy, mogłam przyjrzeć się swoim potrzebom i potrzebom mojej córki, dzięki czemu mam wrażenie, że lepiej ją i siebie rozumiem i łatwiej mi szukać nowych strategii. Nasza rozmowa bardzo mnie uspokoiła, doświadczyłam na sobie tego sposobu komunikacji, co jest bardzo pomocne, kiedy sama chcę sobie dać empatię, lub kiedy w taki sposób chcę komunikować się z otoczeniem.

M.

Bardzo dziękuję za rozmowę. Dostałam dużo empatii, wsparcia i wskazówek. Czuję się o wiele spokojniejsza. Magda ma taki ciepły głos i wprowadza bardzo miłą atmosferę. Eh te oceny! 😉 Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to moje początki na nowej drodze lepszego życia.

Anna K.

Magda, po Twoim szkoleniu poczułam nadzieję :). Pokazałaś mi w tak krótkim czasie tak wiele możliwości. Poczułam ulgę, a bezradność jaką czułam i smutek, gdzieś wyparowały. Tak jakby zza chmur wyjrzało słońce. Tak jakby wszechświat mnie usłyszał i odpowiedział przez Ciebie :). Pchnęłaś moje myśli na inne tory i pomogłaś mi dostrzec, jak mogę odkryć potrzeby swoje i innych osób w ważnych dla mnie relacjach i jak mogę o nie zadbać. Mnóstwo pytań kłębi się teraz w mojej głowie i dobrze :). Wiem, że odpowiedzi na nie pomogą mi lepiej zrozumieć tych, na których mi zależy, oraz siebie samą. Bardzo Ci dziękuję !!!

Ania S.

Często zadawane pytania

Tak, z przyjemnością wystawię Ci fakturę. Wystarczy, że podasz NIP i dane firmy w uwagach do zamówienia.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę proforma, jako formę płatności wybierz przelew bankowy i w uwagach do zamówienia podaj dane do proformy. Możesz też napisać do mnie na adres kontakt@empathicway.pl.

Tak, jeśli cena przekracza możliwości finansowe Twoje lub Twojej firmy, napisz do mnie a poszukamy rozwiązania (kontakt@empathicway.pl).

Tak, jak najbardziej! Jeśli nie wiesz, kiedy ta osoba jest dostępna, wybierz jakikolwiek termin pierwszej sesji a w uwagach napisz, że kupujesz te sesje na prezent. Wyślę Ci KUPON PREZENTOWY dla osoby obdarowanej i ona będzie mogła sama wybrać datę spotkania :).

Jeśli nie wykorzystasz wszystkich wykupionych godzin, zwrócę nadwyżkę licząc każdą godzinę po cenie z pakietu, który wykorzystasz. Możesz też przekazać niewykorzystane godziny innej osobie.

Wykupione godziny szkoleń indywidualnych muszą zostać wykorzystane w ciągu 6 miesięcy od ich zakupu.

Tak, istnieje taka możliwość – by opłacona godzina Ci nie przepadła, poinformuj mnie o zmianie minimum 24 h przed spotkaniem.

Generalnie nie ma takiej możliwości, jeśli jednak bardzo Ci na tym zależy, skontaktuj się za mną minimum 24 h przed spotkaniem, by przedyskutować Twój przypadek.

Nie, spotkania ze mną mają charakter szkoleniowy – ich celem jest zwiększenie umiejętności komunikacji.

Jeśli potrzebujesz terapii lub mediacji, poszukaj osoby, która się w tym specjalizuje.