Jedna rzecz dziennie dla siebie samej/samego

[Aby zobaczyć treść wyzwania ZAPISZ SIĘ lub ZALOGUJ, jeśli masz już konto]

Zadbaj o siebie!

  • Czy wpojono Ci przekonanie, że robienie czegoś wyłącznie dla siebie to egoizm? Że tak się nie powinno? Że co ludzie powiedzą?
  • Czy gdzieś w głębi siebie wierzysz w to, że nie wypada podążać za swoimi potrzebami, ani tym bardziej o nich głośno mówić, bo można zostać posądzonym/posądzoną o próbę manipulacji?
  • A może uważasz, że zawsze na pierwszym miejscu należy stawiać potrzeby innych?

 

To ja Ci teraz powiem, że masz prawo dbać o swoje potrzeby i je jasno wyrażać!

Co więcej, jeśli zadbasz o siebie, jednocześnie zadbasz o najbliższe Ci osoby, gdyż dzięki temu będziesz mieć lepszy nastrój, więcej energii, mniej rzeczy będzie Cię wyprowadzać z równowagi… Będzie po prostu milej i łatwiej zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich bliskich.

Zatem, zamiast cierpieć w ciszy, brać na siebie ciężary całego świata i przeklinać w duchu wszystkich za to, że są tacy samolubni, zajmij się sobą tak, jakbyś zajął/zajęła się najbliższą Ci osobą!

 

Inspiracja i wsparcie

Mam nadzieję, że to 7-dniowe wyzwanie Cię zainspiruje i wesprze w zrobieniu pierwszych kroków. Pragnę zachęcić Cię do przyjrzenia się sobie i temu co jest dla Ciebie ważne i co sprawia Ci radość, a wszystko to po to, by Twoja pogoda ducha, poczucie spełnienia i wiara w siebie emanowała na całe Twoje najbliższe otoczenie.

Wierzę, że im więcej wokół nas ludzi szczęśliwych i spełnionych tym świat jest lepszy, bardziej przyjazny i ciekawy. Zatem skorzystasz nie tylko Ty, ale również, pośrednio, ja :).

 

Zaproś siebie samą/samego do eksperymentu!

Zainwestuj 15 minut dziennie w siebie i obserwuj zachodzące w Twoim życiu zmiany!

 

Do kogo skierowane jest to wyzwanie?

Zapraszam osoby, które:

– mają dość poświęcania się dla innych i bycia ciągle w złym humorze;

– pragną naładować swoje baterie;

– chcą lepiej poznać siebie, swoje uczucia i potrzeby oraz się nimi wreszcie zająć;

– tęsknią za spokojem, radością oraz byciem wziętym/wziętą pod uwagę;

– mają odwagę i chęć, by spróbować czegoś nowego.

 

Na czym będzie polegało wyzwanie?

Codziennie przez 7 dni otrzymasz proste ćwiczenie, zajmujące około 15 minut, które będzie dostępne na tej platformie online.

Wprowadź je w życie i zapisz swoje refleksje na stronach dziennika, którego kolejne strony otrzymasz każdego dnia.

Do dyspozycji jest też zamknięta grupa na Facebooku.

O trenerce

Magdalena Malinowska-Berggren

Certyfikowana trenerka CNVC. Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA).

27 Kursy

Nie dołączono

Kurs zawiera:

  • 7 Moduły