Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Autentyczność i empatia – bezpłatny webinar

2021-10-05 godz. 19:00 - 20:00

Free

Jak być sobą i jednocześnie mieć empatię dla innych?

Jak dbać o swoje granice nie raniąc innych?

Jak wysłuchać osoby, z którymi się nie zgadzam, i nie zatracić własnej integralności?

 

Czy czasem pojawiają się w Tobie tego typu pytania?

Jeśli tak, to serdecznie zapraszam na webinar, podczas którego opowiem, jak zadbać o te dwie jakości w swoim życiu.

Mam nadzieję, że po tym spotkaniu Porozumienie bez Przemocy przestanie Ci się kojarzyć z byciem miłą osobą, która nigdy nie ocenia innych i zawsze stawia potrzeby najbliższych na pierwszym miejscu. Pokażę Ci jak empatia i szczerość oraz dbanie zarówno o potrzeby innych jak i swoje, mogą iść ze sobą w parze.

Webinar jest wydarzeniem towarzyszącym MARATONOWI EMPATII: https://www.facebook.com/MaratonEmpatii

 

Informacje praktyczne

  • Kiedy: 5 października 2021, godz. 19:00-20:00
  • Jak: Spotkamy się przy użyciu aplikacji ZOOM, która umożliwia wszystkim uczestnikom widzenie się i słyszenie. Aby wziąć udział, potrzebny Ci będzie komputer/smartfon z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Przygotuj sobie również coś do pisania. Link do spotkania oraz instrukcję, jak do niego dołączyć, otrzymasz po zapisaniu się i potwierdzeniu dołączenia do mojego newslettera (sprawdź SPAM i folder OFERTY!).
  • Zapisy: https://online.empathicway.pl/autentycznosc-i-empatia-bezplatny-webinar/
  • Nagrywanie: To spotkanie będzie nagrywane i udostępnione pod warunkiem, że jakość będzie satysfakcjonująca. Dołącz na żywo, by go nie przegapić. Planuję dodać to nagranie do moich płatnych produktów oraz wykorzystywać je do celów marketingowych umieszczając w różnych miejscach, takich jak YouTube, Facebook, strona internetowa, itp. Jeśli nie chcesz być na nagraniu, miej wyłączoną kamerę i mikrofon przez cały czas trwania webinaru.Jednocześnie bardzo zachęcam do zadawania pytań i dzielenia się swoimi refleksjami. Ten webinar jest dla Ciebie!

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Empathic Way O mnieMagdalena Malinowska

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty. Strona: www.empathicway.pl

Szczegóły

Data:
2021-10-05
Godzina:
19:00 - 20:00
Koszt:
Free
Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://online.empathicway.pl/autentycznosc-i-empatia-bezplatny-webinar/

Miejsce

Online (ZOOM)