Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Dziecko ze zdrowym poczuciem własnej wartości

2018-03-28 godz. 09:45 - 12:45

70 zł – 150 zł
Dziecko ze zdrowym poczuciem własnej wartości Ada Naruk Empathic Way

Zastanawiasz się nad tym, czym jest zdrowe poczucie własnej wartości? Czy Twoje decyzje i wybory wspierają rozwój zdrowego poczucia własnej wartości u Twojego dziecka? Jak wspierać dziecko w budowaniu zdrowego poczucia własnej wartości?

Jeśli szukasz odpowiedzi na te i inne pytania związane z poczuciem własnej wartości, to zapraszam Cię na warsztat. Wspólnie przyjrzymy się temu, jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości i temu, jak poczucie własnej wartości rodziców wpływa na rozwój poczucia własnej wartości u dzieci.

Będzie duża dawka teorii i praktyka polegająca na ćwiczeniach indywidualnych, w parach, w trójkach i dyskusjach. Warsztat jest stworzony w oparciu o założenia Jespera Juula i Porozumienie bez Przemocy (NVC).

Możesz przyjść z dzieckiem, jeśli nie przeszkodzi Ci to w braniu aktywnego udziału w zajęciach.

 

Na warsztacie zobaczymy między innymi:

– jak rodzi się poczucie własnej wartości u dzieci;
– jak można je wspierać;
– jaka jest różnica między pewnością siebie, samooceną, a poczuciem własnej wartości.

 

Kiedy:

28.03.2018 godz. 9:45 – 12:45

 

Gdzie:

Vega, al. Jana Pawła II 36c, Warszawa (sala konferencyjna w głębi korytarza po prawej stronie)

 

Cena:

Od 70 zł do 150 zł (w cenę wliczona jest przerwa kawowa oraz materiały szkoleniowe)
– Samodzielnie zdecyduj ile wpłacić z powyższego zakresu, biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe.

Uwaga: Tego samego dnia w godz. 13:45 – 16:45 odbędą się również warsztaty „Kary, nagrody czy konsekwencje – co wybrać?”. Cena za oba warsztaty: od 130 zł do 270 zł, w zależności od tego, ile chcesz zainwestować.

Jeśli kwestie finansowe są jedyną przeszkodą w uczestniczeniu w tym szkoleniu, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania.

 

Zapisy:

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś robiąc PRZELEW na poniższe konto bankowe i prześlij wiadomość na adres kontakt@empathicway.pl bym mogła Ci przesłać pozostałe szczegóły:

Magdalena Malinowska Empathic Way
53 1140 2004 0000 3602 4620 7037 (mBank)

W tytule przelewu proszę wpisać: „Warsztat o poczuciu wartości” oraz swoje imię i nazwisko.

Wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca. Zwrot wpłaty możliwy jest maksymalnie na 7 dni przed warsztatem, po otrzymaniu przeze mnie wiadomości o rezygnacji.

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Prowadząca:

Ada Naruk, mama dwójki dzieci. Jestem certyfikowaną trenerką przy Familylab International, międzynarodowej organizacji założonej w 2007 roku przez Jespera Juula, absolwentką studiów Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga w Collegium Civitas i mediatorem NVC. Założyłam Pracownię Relacji Skontaktowani (www.skontaktowani.pl) w ramach której organizuję warsztaty i szkolenia dla szkół, przedszkoli, firm i osób indywidualnych. Pragnę wspierać ludzi w budowaniu dobrych relacji z najbliższymi, sprzyjających rozwijaniu szacunku i odpowiedzialności za siebie i innych. Chciałabym przybliżyć sprawdzone wartości, które mogą stać się inspiracją w życiu.

 

Miejsce

Vega
al. Jana Pawła II 36c
Warszawa, Polska