Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Dzień otwarty Warszawskiej Grupy Empatii – Vega

2018-02-15 godz. 18:00 - 20:30

10 zł – 30 zł
Dzień otwarty Warszawskiej Grupy Empatii

 

Poznaj nas i zobacz, jak wyglądają spotkania empatyczne w praktyce! Zapraszamy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych – empatia przyda się każdemu :).

 

Warszawska Grupa Empatii – Vega działa już od czerwca 2017 roku. Jeśli jeszcze do nas nie dotarłeś/nie dotarłaś z jakichkolwiek powodów, to teraz masz szczególną szansę!

Otwieramy swoje podwoje dla wszystkich osób zainteresowanych zwiększaniem swoich kompetencji słuchania innych, które są ciekawe, jak te spotkania w ogóle wyglądają.

W niezobowiązującej atmosferze poznasz/przypomnisz sobie podstawowe zasady empatycznego słuchania i doświadczysz na sobie mocy empatii w gronie osób, które cenią prawdziwy, szczery kontakt.

Tym razem zapraszamy również osoby, które nie znają jeszcze Porozumienia bez Przemocy. Zaopiekujemy się Tobą :).

 

Plan spotkania:
– poznanie się;
– skrótowe przedstawienie podstawowych zasad empatycznego słuchania i zasad grupek empatii;
– empatia w podgrupach;
– omówienie spotkania, odpowiedzi na pytania;
– zamknięcie spotkania.

 

Kiedy:

15 lutego 2018, godz. 18:00-20:30 (30 minut dłużej niż zwykle)

 

Gdzie:

Vega, al. Jana Pawła II 36c, Warszawa (sala konferencyjna w korytarzu po prawej stronie)

 

Cena:

Od 10 zł do 30 zł na pokrycie kosztów sali i materiałów.
– Samodzielnie zdecyduj ile wpłacić z powyższego zakresu, biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe oraz to, że wpłacając wyższą kwotę wspierasz moje działania.

 

Zapisy:

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś robiąc PRZELEW na poniższe konto bankowe i prześlij wiadomość na adres kontakt@empathicway.pl bym mogła Ci przesłać pozostałe szczegóły:

Magdalena Malinowska Empathic Way
53 1140 2004 0000 3602 4620 7037 (mBank)

W tytule przelewu proszę wpisać: „Spotkanie 15 lutego” i swoje imię i nazwisko.

Wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca. Zwrot wpłaty możliwy jest maksymalnie na 5 dni przed szkoleniem, po otrzymaniu przeze mnie wiadomości o rezygnacji.

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Szczęśliwe związki - empatyczna komunikacja w relacjiMagdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach. Wspieram w budowaniu takiego życia i relacji, o jakich marzysz. Inspiruję do odkrywania własnego potencjału i pomagam w skutecznym działaniu w zgodzie ze sobą.

Pracuję głównie z osobami, które pragną mieć głęboką satysfakcję z relacji z bliskimi. Chcą doświadczać miłości i życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe, podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

Założyłam firmę Empathic Way, w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Prowadzę Warszawską Grupę Empatii, oferuję warsztaty grupowe oraz szkolenia indywidualne, jestem autorką kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Ukończyłam następujące szkoły i szkolenia: psychologia stosunków międzykulturowych w SWPS w Warszawie, roczna Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnia Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż, szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation, studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas (ACSTH). Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron i Deborah Bellamy.

Więcej informacji: www.empathicway.pl,https://www.facebook.com/empathicwaypl/

kontakt@empathicway.pl

 

Co o mnie napisali uczestnicy ostatnich szkoleń, które prowadziłam?

– „Wzięłam udział w szkoleniu “Wyrażanie swoich uczuć i potrzeb” chcąc polepszyć swoją relację ze sobą, ze swoimi bliskimi i najbliższym otoczeniem. Na szkoleniu poznałam teorię NVC oraz miałam możliwość wziąć udział w praktycznych ćwiczeniach” Katarzyna Zawodzińska

– „Rekomenduję to szkolenie nie tylko początkującym w NVC. Warsztatowa forma pozwala się rozwijać i być sprawniejszym w codziennym stosowaniu NVC” Julita

– „Nauczyłam się nie interpretować, oceniać i radzić, ale wysłuchać w pierwszej kolejności”

– „Trochę zbyt wcześnie o tym mówić, ale jestem pozytywnie nastawiona do wypróbowywania w praktyce poznanych metod. Są już pierwsze sukcesy”

– „Pogłębiłam refleksję o mojej postawie, przyjrzałam się aspektom, które mnie niepokoiły. Chętnie wezmę udział w kolejnych spotkaniach.”

Szczegóły

Data:
2018-02-15
Godzina:
18:00 - 20:30
Koszt:
10 zł – 30 zł
Tagi:
, , , , , , , , , , ,

Miejsce

Vega
al. Jana Pawła II 36c
Warszawa, Polska