Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Krótkoterminowa Grupa Empatii od podstaw – listopad

2017-11-07 godz. 18:00 - 2017-11-28 godz. 20:30

180 zł
Krótkoterminowa Grupa Empatii od podstaw Empathic Way

Krótkoterminowa Grupa Empatii od podstaw.

 

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje słuchania i rozumienia innych osób?
Przeczytałeś/przeczytałaś książki o Porozumieniu bez Przemocy i zastanawiasz się, jak ich treść zastosować w życiu codziennym?
A może zupełnie nie znasz Porozumienia bez Przemocy, ale tęsknisz za byciem wysłuchanym/wysłuchaną orazkontaktem z osobami, które mają takie same wartości jak TY, które również pragną szczerych, empatycznych rozmów o ważnych sprawach?
Zapraszam serdecznie do udziału w krótkoterminowej grupie empatii dla osób początkujących!

 

Jak będą wyglądać zajęcia?

Przez cztery tygodnie będziemy się spotykać po to, by zwiększyć wiedzę o empatycznym słuchaniu oraz ćwiczyć dawanie empatii innym oraz przyjmowanie empatii w gronie zaufanych osób. Praca odbywać się będzie na forum oraz w podgrupach i parach. Podczas prowadzenia warsztatów stosuję głównie metody aktywne, angażujące wszystkich uczestników.
Przyjdź i sprawdź, czy to jest coś dla Ciebie!
Po zakończeniu tych spotkań zapraszam do otwartej, bezpłatnej grupy empatii, która spotyka się w Warszawie w każdy czwartek od 18:15 do 20:15.

 

Co może Ci dać udział w Krótkoterminowej Grupie Empatii?

  • Poznasz podstawy Porozumienia bez Przemocy i empatycznego słuchania.
  • Nawiążesz kontakt ze swoimi uczuciami.
  • Otrzymasz empatię i wsparcie w dotarciu do swoich potrzeb.
  • Zostaniesz w pełni wysłuchany/wysłuchana i zobaczony/zobaczona, bez oceniania czy krytykowania.
  • Nawiążesz głęboki, prawdziwy kontakt z innymi osobami.
  • Poćwiczysz uważne, empatyczne słuchanie oraz rozpoznawanie uczuć i potrzeb u innych osób.
  • I wiele, wiele więcej!

 

Kiedy:

7, 14, 21 i 28 listopada 2017 r., 18:00-20:30

 

Gdzie:

Warszawa

 

Koszt:

50 zł za pojedyncze spotkanie, bądź 180 zł za całość.

 

Udział:

Zapisy trwają do 2 listopada.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy!  Zarejestruj się poniżej lub na stronie Evenea: https://krotkoterminowa-grupa-empatii-listopad.evenea.pl/

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Coaching Empathic WayMagdalena Malinowska –  trenerka komunikacji, dyplomowana coach. Wspieram w budowaniu takiego życia i relacji, o jakich marzysz. Inspiruję do odkrywania własnego potencjału i pomagam w skutecznym działaniu w zgodzie ze sobą.
Pracuję głównie z osobami, które pragną mieć głęboką satysfakcję z relacji z bliskimi. Nie zadowalają się życiem obok swojego partnera – chcą żyć RAZEM z nim. Chcą doświadczać miłości i życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.
Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne sesje coachingowe, podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.
Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Ukończyłam następujące szkoły i szkolenia: psychologia stosunków międzykulturowych w SWPS w Warszawie, roczna Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnia Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż, szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation, studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas (ACSTH). Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener i Deborah Bellamy.

 

Zapisy:Szczegóły

Początek:
2017-11-07 godz. 18:00
Koniec:
2017-11-28 godz. 20:30
Koszt:
180 zł
Strona internetowa:
https://krotkoterminowa-grupa-empatii-listopad.evenea.pl/