POMAGAM ZROZUMIEĆ SIEBIE I INNYCH

Odkrycie Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication - NVC) zmieniło moje życie oraz sposób traktowania siebie i innych, dlatego pragnę inspirować ludzi do autentyczności i współpracy oraz rozpowszechniać szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Chcę, by wokół mnie panowała życzliwość, harmonia oraz pokój i wierzę, że każdy człowiek pragnie wzbogacać życie innych osób, tylko nie zawsze wie, jak to zrobić. Też tak masz? Mogę Cię wesprzeć w dojrzeniu różnych możliwości!

Magdalena Malinowska Empathic Way O mnie

Magdalena Malinowska

Certyfikowana Trenerka NVC

Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA).

Moje działania oparte są o Porozumienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest Marshall B. Rosenberg, o metody edukacji pozaformalnej oraz podejście Coaching for Transformation. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Współtworzę także Empathic Way Europe, które szerzy NVC po angielsku w całej Europie, i nie tylko. Oferuję regularne warsztaty grupowe i szkolenia indywidualne zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jestem autorką kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.

Ukończyłam psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, roczną Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation. Ukończyłam też studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Uczestniczyłam w ponad 500 godzinach szkoleń i warsztatów z zakresu Porozumienia bez Przemocy prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów NVC, m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Liv Larsson, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron, Deborah Bellamy, Joachim Berggren, Marta Kułaga, Aga Rzewuska-Paca, Kirsten Kristensen, Magdalena Sendor i Robert Maoz Kržišnik.

Prowadziłam szkolenia między innymi dla WTW Services, Stanley Black & Decker, Interdisciplinary Division for Energy Analyses, McCormick, Fundacji L'Arche Polska, Fundacji Konsumentów, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Dzieci Niczyje), Polskiej Akcji Humanitarnej, Fundacji EY, Fundacji Koocham, Stowarzyszenia Otwarte Drzwi, dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej i Ośrodka Studiów Amerykańskich. Mam prawie dziesięcioletnie doświadczenie w edukacji pozaformalnej oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi z Polski i Europy, m.in. z NaturKultur (Niemcy), YouthWatch (Słowacja), Asociace neformálního vzdelávaní ANEV (Czechy).

Współorganizowałam Maraton Empatii w 2016 roku oraz dwie edycje Polskiego Festiwalu NVC (w 2017 i 2018 roku). Zorganizowałam międzynarodowe projekty Time for Empathy oraz Time for Honesty, w ramach których trenerzy z całej Europy dzielili się za darmo swoją wiedzą z zakresu NVC.

UCZESTNICY O MNIE

Mogłam zastanowić się nad sobą, nad swoimi potrzebami. Do tej pory myślałam tylko o wyrażaniu swoich uczuć i reszta kroków była przeze mnie pomijana. Teraz wiem o wiele więcej.

Na pewno zastosuję zdobytą wiedzę w relacji z rodziną, w pracy, z przyjaciółmi i zwykłym przechodniem, osobą spotkaną na ulicy.

Zdobyłam umiejętność rozpoznawania własnych potrzeb. Dowiedziałam się, że pod każdym uczuciem kryje się jakaś potrzeba.

Czułam się bardzo dobrze. Trenerki prowadziły warsztat bardzo ciekawie, każdy miał możliwość wypowiedzenia się.

Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ

Małgorzata Sobiesiak Empathic Way NVC

Małgorzata Sobiesiak

Psycholożka, logopedka, trenerka komunikacji

W pracy bazuję na metodzie Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication) i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę zajęcia terapeutyczne z dziećmi od 3 r.ż. w oparciu o metodę Kids Skills („Dam radę”) pomagając przezwyciężyć maluchom trudności emocjonalne. Z dorosłymi spotykam się na indywidualnych konsultacjach oraz na warsztatach rozwojowych.

Uwielbiam taniec, interesuję się choreoterapią, medycyną holistyczną, podróżuję po świecie, lubię rozmowy z przypadkowo spotkanymi ludźmi, z przyjemnością uczę się języków obcych.

CZYTAJ DALEJ