Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Leśny Spacer Rozwojowy – #Empatia

2019-07-14 godz. 11:00 - 14:00

Free
Leśny Spacer Rozwojowy - Empatia

Zapraszamy na wyjątkowy spacer rozwijający empatię.

Kiedy kilkadziesiąt minut przebywasz w lesie, puls się wyrównuje, spada ciśnienie krwi i poziom hormonów odpowiedzialnych za stres. Dzięki zieleni, która jest dookoła, szumowi drzew, dźwiękom ptaków, zapachom, możesz się odprężyć.
To korzyści zdrowotne.

Kiedy skupisz się na zmysłach i doświadczeniach – będziesz w teraźniejszości. Bez ucieczki do przeszłości, przyszłości czy do głowy.
To korzyści związane z obecnością.

Może tego już doświadczyłeś/aś, że w czasie pływania czy chodzenia po górach (lub innej czynności, gdzie skupiasz się na drodze i wysiłku), może przyjść do Ciebie prawdziwa potrzeba albo pomysł. Nigdy nie wiesz, co zobaczysz w drzewie albo co zaobserwujesz. Wyobraźnia i podświadomość mogą Ci podsunąć pomysł na rozwiązanie czegoś, z czym się mierzysz.
To korzyści dla Twojej kreatywności.

W tak sprzyjających okolicznościach Twoja empatia do siebie, innych i świata może się rozwinąć. A my Cię z tym rozwoju wesprzemy konkretnymi narzędziami.
Przyjdź doświadczyć empatii w nowym wymiarze!

Zapraszamy na spacer 14 lipca 2019 roku w godzinach 11:00-14:00 do Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego w Wawrze.

W czasie spaceru będziemy mieć kilka przystanków na doświadczenia indywidualne i grupowe.

Zapisy trwają do 10 lipca – wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaWug9sfz1T897zmioTCZZdvkgQq7L1GVVfds2TKIxuSnBhg/viewform

Osoby zapisane w ciągu trzech dni powinny otrzymać mailowe potwierdzenie. 11 lipca wyślę zapisanym osobom szczegółową instrukcję. Na miejsca może liczyć pierwsze 14 osób.

Udział w spacerze jest bezpłatny.

ZAPISY NA NEWSLETTER, żeby otrzymywać zaproszenia na maila: https://goo.gl/forms/23iCKYBzkpNZg6aR2

Leśne Spacery Rozwojowe organizowane są od 2015 roku w duchu shinrin-yoku, leśnych kąpieli. Wzięło w nich udział ponad 240 osób.

Jeśli chcesz zorganizować leśny spacer dla swojej rodziny, przyjaciół czy współpracowników – polecamy się i czekamy na kontakt.

Spacer poprowadzą: Adam Markuszewski (Leśne Spacery Rozwojowe) oraz Magdalena Malinowska (Empathic Way).

O prowadzących:
– Adam Markuszewski – trener na codzień zajmujący się wzmacnianiem wspólnot lokalnych, opowiadacz, inicjator Leśnych Spacerów Rozwojowych.

– Magdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach. Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem w trakcie procesu certyfikacji w The Center for Nonviolent Communication (CNVC).
Moje działania oparte są o Porozumienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest Marshall B. Rosenberg, o metody edukacji pozaformalnej oraz podejście Coaching for Transformation. Prowadzę Warszawską Grupę Empatii, oferuję regularne warsztaty grupowe i szkolenia indywidualne zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jestem autorką kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”. Więcej informacji: www.empathicway.pl, https://www.facebook.com/empathicwaypl/, kontakt@empathicway.pl

Szczegóły

Data:
2019-07-14
Godzina:
11:00 - 14:00
Koszt:
Free