Uwaga: grupa działała przez dwa lata i na ten moment zawiesiła działalność. Polecam inne grupy empatii, które działają w Warszawie.
————————–
Warszawska Grupa Empatii.
Masz ochotę na trochę empatii? A może chcesz zwiększyć umiejętność empatycznego słuchania?
Dołącz do Warszawskiej Grupy Empatii!
Uczestniczyłeś/uczestniczyłaś w warsztacie wprowadzającym do Porozumienia bez Przemocy (NVC) i masz ochotę pogłębić swoją wiedzę i kompetencje?
Tęsknisz za kontaktem z osobami, które mają takie same wartości jak TY i które również pragną szczerych, empatycznych rozmów o ważnych sprawach?
Zapraszam serdecznie do udziału w grupie empatii! W wybrane czwartki spotykamy się po to, by ćwiczyć empatyczne słuchanie oraz przyjmowanie empatii w gronie zaufanych osób.
Przyjdź i sprawdź, czy Warszawska Grupa Empatii to coś dla Ciebie!
UWAGA:
Spotkania nie mają charakteru szkoleniowego. Czasem przekazuję wiedzę i robię ćwiczenia pogłębiające, jednak większość czasu przeznaczana jest na empatyczne słuchanie w podgrupach.
Zależy mi też, żeby poziom kompetencji osób biorących udział w grupie był mniej więcej wyrównany, zatem jeśli jesteś osobą początkującą w Porozumieniu bez Przemocy lub bardziej zależy Ci na warsztatach, zapraszam na moje inne wydarzenia przed przystąpieniem do grupy! Aktualną ofertę znajdziesz TUTAJ.
Co może Ci dać udział w grupie empatii?
-
Nawiążesz kontakt ze swoimi uczuciami.
-
Otrzymasz empatię i wsparcie w dotarciu do swoich potrzeb.
-
Zostaniesz w pełni wysłuchany/wysłuchana i zobaczony/zobaczona, bez oceniania czy krytykowania.
-
Nawiążesz głęboki, prawdziwy kontakt z innymi osobami.
-
Poćwiczysz uważne, empatyczne słuchanie oraz rozpoznawanie uczuć i potrzeb u innych osób.
-
I wiele, wiele więcej!
Kiedy:
Pierwsze spotkanie odbyło się 22 czerwca 2017 r. Spotykamy się prawie co czwartek.
Najbliższe spotkanie: 26 września 2019 r. od 18:15 do 20:15.
Spotkania odbędą się jeśli na 2 dni przed potwierdzi swój udział minimum 5 osób, zatem zapraszam do rezerwacji!
Gdzie:
Siedziba Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego na Saskiej Kępie, adres: ul. Królowej Aldony 13, Warszawa
Koszt jednego spotkania:
25 zł – przy zapłacie minimum 1 dzień przed spotkaniem (przelewem lub przez sklep TUTAJ)
35 zł – przy zapłacie w dniu spotkania.
Ważne:
– Jeśli zapłacisz za spotkanie i się nie pojawisz, opłata przepada, chyba że uprzedzisz mnie minimum 2 dni przed spotkaniem, że Cię nie będzie.
– Jeśli zapłacisz za spotkanie a z uwagi na zbyt małą liczbę osób spotkanie zostanie odwołane, możesz wykorzystać bilet w przeciągu 28 dni od odwołanego spotkania.
– Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i opłata jest jedyną przeszkodą byś dołączył/dołączyła do grupy, napisz do mnie. Znajdziemy rozwiązanie! 🙂
Dane do przelewu:
Jeśli zrobisz PRZELEW, nie zapomnij przesłać mi wiadomości na adres kontakt@empathicway.pl bym mogła poinformować Cię, jeśli zajęcia się nie odbędą:
Magdalena Malinowska Empathic Way
53 1140 2004 0000 3602 4620 7037 (mBank)
W tytule przelewu proszę wpisać: „Grupa empatii Vega, data spotkania” i swoje imię i nazwisko.
Chcesz otrzymywać powiadomienia?
Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie „przypominajki” o spotkaniach, dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku TUTAJ.
Prowadząca:
Magdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach.
Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem w trakcie procesu certyfikacji w The Center for Nonviolent Communication (CNVC).
Moje działania oparte są o Porozumienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest Marshall B. Rosenberg, o metody edukacji pozaformalnej oraz podejście Coaching for Transformation. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Prowadzę Warszawską Grupę Empatii, oferuję regularne warsztaty grupowe i szkolenia indywidualne zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jestem autorką kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.
Ukończyłam psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, roczną Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation. Ukończyłam też studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).
Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Uczestniczyłam w ponad 400 godzinach szkoleń i warsztatów z zakresu Porozumienia bez Przemocy prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów NVC, m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Liv Larsson, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron, Deborah Bellamy, Joachim Berggren, Marta Kułaga, Aga Rzewuska-Paca i Magdalena Sendor.
Prowadziłam warsztaty między innymi dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Dzieci Niczyje), Polskiej Akcji Humanitarnej, Fundacji EY, Fundacji Koocham, dla uczestników Festiwalu Progressteron i dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej. Mam prawie dziesięcioletnie doświadczenie w edukacji pozaformalnej oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi.
Współorganizowałam Maraton Empatii w 2016 roku oraz dwie edycje Polskiego Festiwalu NVC (w 2017 i 2018 roku). Zorganizowałam międzynarodowy projekt Time for Empathy oraz Time for Honesty w ramach którego trenerzy z całej Europy dzielili się za darmo swoją wiedzą z zakresu NVC.
Więcej informacji: www.empathicway.pl, https://www.facebook.com/empathicwaypl/
kontakt@empathicway.pl