Wczytuję

« Wszystkie aktualności

Warszawska Grupa Empatii – Vega

27 czerwca godz. 18:15 - 20:15

18.75 zł – 30 zł
Warszawska Grupa Empatii Porozumienie bez Przemocy Warszawa NVC Magdalena Malinowska

Warszawska Grupa Empatii – Vega.

 

Masz ochotę na trochę empatii? A może chcesz zwiększyć umiejętność empatycznego słuchania?
Dołącz do Warszawskiej Grupy Empatii – Vega!

 

Uczestniczyłeś/uczestniczyłaś w warsztacie wprowadzającym do Porozumienia bez Przemocy (NVC) i masz ochotę pogłębić swoją wiedzę i kompetencje?
Tęsknisz za kontaktem z osobami, które mają takie same wartości jak TY i które również pragną szczerych, empatycznych rozmów o ważnych sprawach?
Zapraszam serdecznie do udziału w grupie empatii! Co czwartek spotykamy się po to, by ćwiczyć dawanie empatii innym oraz przyjmowanie empatii w gronie zaufanych osób.
Przyjdź i sprawdź, czy Warszawska Grupa Empatii to coś dla Ciebie!

 

UWAGA:

Spotkania nie mają charakteru szkoleniowego. Czasem przekazuję wiedzę i robię ćwiczenia pogłębiające, jednak większość czasu przeznaczana jest na dawanie i otrzymywanie empatii.
Zależy mi też, żeby poziom kompetencji osób biorących udział w grupie był mniej więcej wyrównany, zatem jeśli jesteś osobą początkującą w Porozumieniu bez Przemocy daj mi znać i przyjdź 15 minut przed spotkaniem, bym mogła Cię wprowadzić w arkana empatycznego słuchania.
Zapraszam też na moje warsztaty i szkolenia! Aktualną ofertę znajdziesz TUTAJ.

 

Co może Ci dać udział w grupie empatii?

  • Nawiążesz kontakt ze swoimi uczuciami.
  • Otrzymasz empatię i wsparcie w dotarciu do swoich potrzeb.
  • Zostaniesz w pełni wysłuchany/wysłuchana i zobaczony/zobaczona, bez oceniania czy krytykowania.
  • Nawiążesz głęboki, prawdziwy kontakt z innymi osobami.
  • Poćwiczysz uważne, empatyczne słuchanie oraz rozpoznawanie uczuć i potrzeb u innych osób.
  • I wiele, wiele więcej!

 

Kiedy:

Pierwsze spotkanie odbyło się 22 czerwca 2017 r. Spotykamy się prawie co czwartek.
Najbliższe spotkania: 27 czerwca 2019 r od 18:15 do 20:15. 
Spotkania odbędą się jeśli na 2 dni przed potwierdzi swój udział minimum 5 osób, zatem zapraszam do rezerwacji!

 

Gdzie:

Vega, al. Jana Pawła II 36c, Warszawa (sala konferencyjna w głębi korytarza po prawej stronie)

 

Koszt:

Im częściej jesteś, tym mniej płacisz :).
Karnet na cały miesiąc (4 spotkania opłacone z góry) – 75 zł
Karnet na 3 spotkania w danym miesiącu (zapłata z góry) – 65 zł
Karnet na 2 spotkania w danym miesiącu (zapłata z góry) – 50 zł
1 spotkanie – 30 zł
*Jeśli wykupisz karnet na 2 lub 3 spotkania i zdecydujesz się pojawić na dodatkowym spotkaniu, wtedy dopłacisz tylko 20 zł za spotkanie.
*Jeśli przyjdziesz pierwszy raz i zdecydujesz się wykupić karnet dopiero po spotkaniu, opłacone 30 zł możesz wliczyć na poczet pakietu w danym miesiącu.
Płatne na miejscu lub przelewem przez sklep online TUTAJ.
Możesz też po prostu zrobić PRZELEW na poniższe konto bankowe, nie zapomnij mi jednak przesłać wiadomości na adres kontakt@empathicway.pl bym mogła pozostać z Tobą w kontakcie:
Magdalena Malinowska Empathic Way
53 1140 2004 0000 3602 4620 7037 (mBank)
W tytule przelewu proszę wpisać: „Grupa empatii Vega” i swoje imię i nazwisko.
Ważne:
– Karnet ważny jest tylko w danym miesiącu a niewykorzystane spotkania przepadają.

 

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i opłata jest jedyną przeszkodą byś dołączył/dołączyła do grupy, napisz do mnie. Znajdziemy rozwiązanie! 🙂

 

Udział:

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy, dlatego warto zarezerwować swoje miejsce robiąc PRZELEW!

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia?

Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie „przypominajki” o spotkaniach, dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku TUTAJ.

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Coaching Empathic WayMagdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach.

Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkachfirmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem w trakcie procesu certyfikacji w The Center for Nonviolent Communication (CNVC).

Moje działania oparte są o Porozumienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest Marshall B. Rosenberg, o metody edukacji pozaformalnej oraz podejście Coaching for Transformation. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Prowadzę Warszawską Grupę Empatii, oferuję regularne warsztaty grupowe i szkolenia indywidualne zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jestem autorką kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.

Ukończyłam psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, roczną Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation. Ukończyłam też studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Liv Larsson, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron, Deborah Bellamy, Joachim Berggren, Aga Rzewuska-Paca i Magdalena Sendor.

Prowadziłam warsztaty między innymi dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Dzieci Niczyje), Fundacji EY, dla uczestników Festiwalu Progressteron i dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej. Mam prawie dziesięcioletnie doświadczenie w edukacji pozaformalnej oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Współorganizowałam Maraton Empatii w 2016 roku oraz dwie edycje Polskiego Festiwalu NVC (w 2017 i 2018 roku). Zorganizowałam międzynarodowy projekt Time for Empathy, w ramach którego trenerzy z całej Europy dzielili się za darmo swoją wiedzą z zakresu NVC.

 

Uczucia i potrzeby w pigułce

Pragniesz lepiej wyrażać swoje uczucia i potrzeby, ale brakuje Ci słów? Pobierz darmową listę uczuć i listę potrzeb NVC oraz listę stron NVC.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Empathic Way w celu przesyłania newslettera z aktualnościami i informacjami handlowymi drogą elektroniczną.

Twój adres mailowy jest u nas bezpieczny – nie przekazujemy go nikomu i nie spamujemy. W każdej chwili możesz się wypisać.

Miejsce

Vega
al. Jana Pawła II 36c
Warszawa, Polska