Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

[BRAK MIEJSC] Maraton Empatii: Zaopiekuj się swoimi potrzebami – empatia dla siebie

2018-09-30 godz. 11:00 - 12:30

Maraton Empatii Zaopiekuj się swoimi potrzebami – empatia dla siebie Empathic Way

Zaopiekuj się swoimi potrzebami – empatia dla siebie.

Bezpłatny warsztat w ramach Maratonu Empatii!

Czy wpojono Ci przekonanie, że robienie czegoś dla siebie to egoizm? Że tak się nie powinno? Że co ludzie powiedzą?

A może gdzieś w głębi siebie szczerze wierzysz w to, że nie wypada podążać za swoimi potrzebami, ani tym bardziej o nich głośno mówić?

Jeśli tak, to chciałabym Ci powiedzieć, że masz prawo dbać o swoje potrzeby i je jasno wyrażać! Co więcej, dbając o siebie, jednocześnie zadbasz o najbliższe Ci osoby, gdyż dzięki temu będziesz mieć lepszy nastrój, więcej energii, mniej rzeczy będzie Cię wyprowadzać z równowagi… A to przełoży się na głębsze relacje oraz większą łatwość w byciu razem.

Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego:

– przyjrzysz się swoim potrzebom i zastanowisz się, jak o nie zadbać uwzględniając przy tym inne osoby;

– poznasz proste narzędzie służące do słuchania siebie z empatią;

– zrozumiesz różnicę między potrzebami i strategiami;

– poznasz podstawy Porozumienia bez Przemocy.

Dołącz do ludzi szczęśliwych i spełnionych, dbających o siebie i swoje potrzeby!

 

Dla kogo?

Dla osób, które:

– mają dość poświęcania się dla innych i bycia ciągle w złym humorze;

– chcą lepiej poznać siebie, swoje uczucia i potrzeby oraz się nimi wreszcie zająć;

– tęsknią za spokojem, radością oraz byciem wziętym/wziętą pod uwagę;

– nie znają Porozumienia bez Przemocy, lub wiedzą o nim bardzo mało.

 

Kiedy:
30 września 2018, 11:00-12:30

 

Gdzie:
Restauracja Vega
Al. Jana Pawła II 36C, Warszawa

 

Koszt:
Udział w warsztacie jest bezpłatny.

 

Zapisy: https://456186-10.evenea.pl/ 

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl.

 

Trenerka:

Magdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach. Wspieram w budowaniu takiego życia i relacji, o jakich marzysz. Inspiruję do odkrywania własnego potencjału i pomagam w skutecznym działaniu w zgodzie ze sobą.

Pracuję głównie z osobami, które pragną mieć głęboką satysfakcję z relacji z bliskimi. Chcą doświadczać miłości i życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych. Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe, podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę.

Założyłam firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Prowadzę Warszawską Grupę Empatii, oferuję warsztaty grupowe oraz szkolenia indywidualne, jestem autorką kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Ukończyłam następujące szkoły i szkolenia: psychologia stosunków międzykulturowych w SWPS w Warszawie, roczna Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnia Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż, szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation, studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas (ACSTH). Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron i Deborah Bellamy.

Więcej informacji: www.empathicway.pl,https://www.facebook.com/empathicwaypl/

kontakt@empathicway.pl

Miejsce

Vega
al. Jana Pawła II 36c
Warszawa, Polska