Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

„O co im wszystkim chodzi?” – słuchanie z empatią

2017-04-25 godz. 18:00 - 21:00

69 zł
Słuchanie z empatią Empathic Way

Warsztat „O co im wszystkim chodzi?” – słuchanie z empatią

 

Czy masz czasem tak, że zupełnie nie rozumiesz o co chodzi ludziom wokół Ciebie?

A może ktoś kiedyś stwierdził, że wcale go/jej nie słuchasz, mimo że słuchałeś/słuchałaś?

 

Słuchanie z empatią może pomóc Ci poradzić sobie z frustracją i niepewnością oraz dać Ci jasność odnośnie potrzeb i oczekiwań osoby, która dzieli się z Tobą swoją historią.

 

Brak jasnej komunikacji między bliskimi osobami oraz nierozumienie siebie nawzajem może osłabić relację i prowadzić do konfliktów. Z własnego doświadczenia wiem, że budowanie dobrych, głębokich związków i znajomości nie jest łatwe, ale jest możliwe i warte każdego wysiłku. Wystarczy czasem otworzyć serce i uszy, zaoferować swoją obecność i pamiętać o kilku prostych narzędziach, które mogą wesprzeć Cię w uważnym, empatycznym słuchaniu.

 

Dla kogo?

Jeśli interesuje Cię podniesienie własnych kompetencji w słuchaniu bliskich Ci osób, zapraszam na warsztat podczas którego:

  • dowiesz się co oznacza prawdziwie wysłuchać drugą osobę;
  • pogłębisz wiedzę na temat możliwych barier w słuchaniu;
  • poznasz proste narzędzia przydatne podczas słuchania i przećwiczysz je w praktyce;
  • poznasz założenia Porozumienia bez Przemocy;
  • dowiesz się, czemu może Ci się zdarzyć zinterpretować czyjeś słowa i zachowania w sposób niezgodny z jego/jej intencją.

 

Warsztat będzie prowadzony w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC) i jest przeznaczony dla osób, które jeszcze Porozumienia bez Przemocy nie znają lub dopiero zaczynają je zgłębiać i pragną bliżej przyjrzeć się empatycznemu słuchaniu. Przygotuj się na aktywne metody pracy w grupach i parach.

 

Cały cykl:

Warsztat jest częścią cyklu składającego się z następujących modułów:

  1. O co im wszystkim chodzi? – słuchanie z empatią, 25 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00 (więcej informacji: https://sluchanie-z-empatia-kwiecien.evenea.pl/)
  2. Szczerość pełna empatii – wyraź siebie, 26 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00 (więcej informacji: https://szczerosc-pelna-empatii-kwiecien.evenea.pl/)
  3. Daj sobie spokój– empatia dla siebie, 27 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00 (więcej informacji: https://empatia-dla-siebie-kwiecien.evenea.pl/)

Warsztaty stanowią uzupełniającą się całość, jednak to od Ciebie zależy, czy weźmiesz udział we wszystkich trzech, czy tylko w jednym lub dwóch z nich. Cena w pakiecie za cały cykl jest znacząco niższa.

 

Kiedy:

25 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00

 

Gdzie:

ClockWork Co-working, ul. Ksawerów 3, Warszawa

 

Koszt:

– 69 zł przy wpłacie do 18 kwietnia

– 89 zł przy wpłacie od 19 kwietnia

– przy zapisie na trzy warsztaty całkowity koszt wynosi 180 zł przy wpłacie do 18.04.2017 oraz 240 zł wpłacie od 19.04.2017.

Wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca.

Jeśli kwestie finansowe są jedyną przeszkodą w uczestniczeniu w warsztacie, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania.

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Coaching Empathic WayMagdalena Malinowska – trenerka komunikacji, coach. Wspiera ludzi w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi i sobą oraz w dbaniu o własne potrzeby dzięki skutecznemu realizowaniu ustalonych celów. Współtworzy firmę Empathic Way, która powstała by dzielić się z innymi wiedzą na temat komunikacji empatycznej poprzez szkolenia i sesje indywidualne. Ukończyła m.in. psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Warsztaty prowadzi od 2013 roku. Podczas warsztatów i sesji coachingowych korzysta z wiedzy i umiejętności zdobytych na  szkoleniu „Coaching oparty na potrzebach” prowadzonym przez Pernille Plantener z Danii (akredytowana coach PCC ICF oraz Coaching for Transformation). Jest też w trakcie studiów podyplomowych Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Współtworzy grupę „Czego Najbardziej?!”, w ramach której realizowane są akcje społeczne mające za zadanie zachęcić ludzi do refleksji nad tym, co jest dla nich naprawdę ważne oraz wspierać integrację międzypokoleniową oraz inspirować do życia w harmonii, dobrym zdrowiu i przyjaznym środowisku. Ma wieloletnie doświadczenie w koordynacji strategii szkoleniowej w programie europejskim Erasmus+ oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

kontakt@empathicway.pl

www.empathicway.pl https://www.facebook.com/empathicwaypl/

Jeśli szukasz warsztatów z Porozumienia bez Przemocy w innym mieście lub w innym terminie, odwiedź stronę http://nvc.info.pl/

Zapisy:

Aby się zapisać należy wykupić bilet za pośrednictwem serwisu Evenea na stronie https://sluchanie-z-empatia-kwiecien.evenea.pl/ lub poniżej:Miejsce

ClockWork Co-working Ksawerów
ul. Ksawerów 3
Warszawa, Polska