Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Szczerość pełna empatii – wyraź siebie

2017-04-26 godz. 18:00 - 21:00

69 zł
Szczerość pełna empatii

Szczerość pełna empatii – wyraź siebie

 

Szczere wyrażanie siebie, obok empatycznego słuchania, to podstawa nawiązywania i podtrzymania kontaktu z innymi ludźmi. Bez szczerości nie ma bliskości, zaufania i zrozumienia.

Jeśli zależy Ci na budowaniu dobrych relacji, bez niedomówień, nieporozumień i złości, i jeśli masz gotowość zaprzyjaźnić się ze szczerością i ją pogłębić, to zapraszam na warsztat „Szczerość pełna empatii – wyraź siebie”.

 

Podczas warsztatu:

  • oswoisz szczerość i dowiesz się jak być szczerym nie raniąc innych;
  • przyjrzysz się temu, co Ci ułatwia, a co utrudnia bycie szczerym/szczerą wobec innych i wobec siebie;
  • poznasz założenia Porozumienia bez Przemocy;
  • poznasz i przećwiczysz proste narzędzia, które pozwolą Ci skontaktować się ze sobą w krótkim czasie i wyrazić to, co chcesz, w sposób jasny i zrozumiały dla innych osób;
  • dowiesz się jak formułować prośby by były skuteczne;
  • zastanowisz się, w którym obszarze życia pragniesz więcej szczerości i jakie kroki możesz podjąć, by to osiągnąć.

W oparciu o model 4 kroków Porozumienia bez Przemocy będziesz mieć możliwość:
– przeanalizować wybraną przez siebie sytuację życiową;
– zobaczyć ją z nowej perspektywy;
– wypróbować w praktyce szczere wyrażanie swoich uczuć i potrzeb.

Warsztat będzie prowadzony w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC) i jest przeznaczony dla osób, które jeszcze Porozumienia bez Przemocy nie znają lub dopiero zaczynają je zgłębiać i pragną bliżej przyjrzeć się empatycznemu słuchaniu. Przygotuj się na aktywne metody pracy w grupach i parach.

 

Cały cykl:

Warsztat jest częścią cyklu składającego się z następujących modułów:

  1. O co im wszystkim chodzi? – słuchanie z empatią, 25 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00 (więcej informacji: https://sluchanie-z-empatia-kwiecien.evenea.pl/)
  2. Szczerość pełna empatii – wyraź siebie, 26 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00 (więcej informacji: https://szczerosc-pelna-empatii-kwiecien.evenea.pl/)
  3. Daj sobie spokój– empatia dla siebie, 27 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00 (więcej informacji: https://empatia-dla-siebie-kwiecien.evenea.pl/)

Warsztaty stanowią uzupełniającą się całość, jednak to od Ciebie zależy, czy weźmiesz udział we wszystkich trzech, czy tylko w jednym lub dwóch z nich. Cena w pakiecie za cały cykl jest znacząco niższa.

 

Kiedy:

26 marca 2017, godz. 18.00 – 21.00

 

Gdzie:

ClockWork Co-working, ul. Ksawerów 3, Warszawa

 

Koszt:

69 zł przy wpłacie do 18 kwietnia

89 zł przy wpłacie od 19 kwietnia

– przy zapisie na trzy warsztaty całkowity koszt wynosi 180 zł przy wpłacie do 18.04.2017 oraz 240 zł wpłacie od 19.04.2017.

Wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca.

Jeśli kwestie finansowe są jedyną przeszkodą w uczestniczeniu w warsztacie, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania.

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Coaching Empathic WayMagdalena Malinowska – trenerka komunikacji, coach. Wspiera ludzi w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi i sobą oraz w dbaniu o własne potrzeby dzięki skutecznemu realizowaniu ustalonych celów. Współtworzy firmę Empathic Way, która powstała by dzielić się z innymi wiedzą na temat komunikacji empatycznej poprzez szkolenia i sesje indywidualne. Ukończyła m.in. psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Warsztaty prowadzi od 2013 roku. Podczas warsztatów i sesji coachingowych korzysta z wiedzy i umiejętności zdobytych na  szkoleniu „Coaching oparty na potrzebach” prowadzonym przez Pernille Plantener z Danii (akredytowana coach PCC ICF oraz Coaching for Transformation). Jest też w trakcie studiów podyplomowych Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Współtworzy grupę „Czego Najbardziej?!”, w ramach której realizowane są akcje społeczne mające za zadanie zachęcić ludzi do refleksji nad tym, co jest dla nich naprawdę ważne oraz wspierać integrację międzypokoleniową oraz inspirować do życia w harmonii, dobrym zdrowiu i przyjaznym środowisku. Ma wieloletnie doświadczenie w koordynacji strategii szkoleniowej w programie europejskim Erasmus+ oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

kontakt@empathicway.pl

www.empathicway.pl https://www.facebook.com/empathicwaypl/

Jeśli szukasz warsztatów z Porozumienia bez Przemocy w innym mieście lub w innym terminie, odwiedź stronę http://nvc.info.pl/

Zapisy:

Aby się zapisać należy wykupić bilet za pośrednictwem serwisu Evenea na stronie https://szczerosc-pelna-empatii-kwiecien.evenea.pl/ lub poniżej:Miejsce

ClockWork Co-working Ksawerów
ul. Ksawerów 3
Warszawa, Polska