Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Daj sobie spokój – empatia dla siebie

2017-04-27 godz. 18:00 - 21:00

69 zł
Empatia dla siebie

Daj sobie spokój – empatia dla siebie.

 

Jak często pamiętasz o tym, by usiąść w spokoju choć na chwilę i przyjrzeć się wszystkim swoim emocjom, myślom i odczuciom w ciele? Zastanowić się np. dlaczego tak się zdenerwowałeś/ zdenerwowałaś słysząc jakieś słowa, co jest dla Ciebie aktualnie ważne?

Powiem wprost – im mniej mamy empatii wobec siebie, tym mniej mamy jej wobec innych. I choćbyśmy się starali to ukryć, nadrobić dobrą miną, to prędzej czy później wyjdzie to na jaw.

Zatem, jeśli dbasz o swoje relacje z innymi, jeśli pragniesz dawać im swoją pełną uwagę, obecność i zrozumienie, to upewnij się najpierw, czy masz do tego odpowiednie zasoby. Empatia ma największą moc, gdy dawana jest z radością, a nie z poczucia obowiązku, czy poczucia winy.

Pamiętaj, że masz prawo zatroszczyć się o siebie. Twoje potrzeby są tak samo ważne jak innych osób.

 

Dla kogo?

Jeśli temat empatii dla siebie jest Ci bliski, to zapraszam na warsztat podczas którego:

  • dowiesz się jak w prosty sposób samodzielnie zadbać o siebie, swoje uczucia i potrzeby;
  • poznasz proste narzędzia, które pozwolą Ci skontaktować się ze sobą w krótkim czasie w Twoim codziennym życiu;
  • przyjrzysz się swojemu codziennemu funkcjonowaniu i poszukasz przestrzeni na empatię dla siebie;
  • poznasz założenia Porozumienia bez Przemocy i przećwiczysz cztery kroki komunikacji empatycznej.

Warsztat będzie prowadzony w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC) i jest przeznaczony dla osób, które jeszcze Porozumienia bez Przemocy nie znają lub dopiero zaczynają je zgłębiać i pragną bliżej przyjrzeć się empatycznemu słuchaniu. Przygotuj się na aktywne metody pracy w grupach i parach.

 

Cały cykl:

Warsztat jest częścią cyklu składającego się z następujących modułów:

  1. O co im wszystkim chodzi? – słuchanie z empatią, 25 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00 (więcej informacji: https://sluchanie-z-empatia-kwiecien.evenea.pl/)
  2. Szczerość pełna empatii – wyraź siebie, 26 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00 (więcej informacji: https://szczerosc-pelna-empatii-kwiecien.evenea.pl/)
  3. Daj sobie spokój– empatia dla siebie, 27 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00 (więcej informacji: https://empatia-dla-siebie-kwiecien.evenea.pl/)

Warsztaty stanowią uzupełniającą się całość, jednak to od Ciebie zależy, czy weźmiesz udział we wszystkich trzech, czy tylko w jednym lub dwóch z nich. Cena w pakiecie za cały cykl jest znacząco niższa.

 

Kiedy:

27 kwietnia 2017, godz. 18.00 – 21.00

 

Gdzie:

ClockWork Co-working, ul. Ksawerów 3, Warszawa

 

Koszt:

– 69 zł przy wpłacie do 18 kwietnia

– 89 zł przy wpłacie od 19 kwietnia

– przy zapisie na trzy warsztaty całkowity koszt wynosi 180 zł przy wpłacie do 18.04.2017 oraz 240 zł wpłacie od 19.04.2017.

Wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca.

Jeśli kwestie finansowe są jedyną przeszkodą w uczestniczeniu w warsztacie, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania. 

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Coaching Empathic WayMagdalena Malinowska – trenerka komunikacji, coach. Wspiera ludzi w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi i sobą oraz w dbaniu o własne potrzeby dzięki skutecznemu realizowaniu ustalonych celów. Współtworzy firmę Empathic Way, która powstała by dzielić się z innymi wiedzą na temat komunikacji empatycznej poprzez szkolenia i sesje indywidualne. Ukończyła m.in. psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Warsztaty prowadzi od 2013 roku. Podczas warsztatów i sesji coachingowych korzysta z wiedzy i umiejętności zdobytych na  szkoleniu „Coaching oparty na potrzebach” prowadzonym przez Pernille Plantener z Danii (akredytowana coach PCC ICF oraz Coaching for Transformation). Jest też w trakcie studiów podyplomowych Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Współtworzy grupę „Czego Najbardziej?!”, w ramach której realizowane są akcje społeczne mające za zadanie zachęcić ludzi do refleksji nad tym, co jest dla nich naprawdę ważne oraz wspierać integrację międzypokoleniową oraz inspirować do życia w harmonii, dobrym zdrowiu i przyjaznym środowisku. Ma wieloletnie doświadczenie w koordynacji strategii szkoleniowej w programie europejskim Erasmus+ oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

kontakt@empathicway.pl

www.empathicway.pl https://www.facebook.com/empathicwaypl/

Jeśli szukasz warsztatów z Porozumienia bez Przemocy w innym mieście lub w innym terminie, odwiedź stronę http://nvc.info.pl/

Zapisy:

Aby się zapisać należy wykupić bilet za pośrednictwem serwisu Evenea na stronie https://empatia-dla-siebie-kwiecien.evenea.pl/ lub poniżej:Miejsce

ClockWork Co-working Ksawerów
ul. Ksawerów 3
Warszawa, Polska