Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Polski Festiwal NVC 2017

2017-06-01 - 2017-06-04

Polski Festiwal NVC
Polski Festiwal NVC adresujemy do osób zainteresowanych szerzeniem w świecie Empatii i Porozumienia bez Przemocy. Wierzymy, że będzie to wspaniała okazja do bliższego poznania się, zacieśnienia więzi i nawiązania współpracy.

 

Polski Festiwal NVC odbędzie się w dniach 1-4 czerwca 2017 r.

 

Chcąc zadbać o wysoką jakość naszego wspólnego czasu, bycia w kontakcie i uczenia się, wybrałyśmy ośrodek w centrum Polski, z miejscami noclegowymi i salami oraz polem namiotowym, które pomieszczą społeczność w liczbie do 100 osób.

 

Oferta związana z pobytem w ośrodku oraz rezerwacje dostępne są na stronie: http://polskifestiwalnvc.pl/rezerwacje/

 

Czerpiąc inspiracje z międzynarodowych edycji festiwalu pragniemy, by i ten nasz przebiegał w podobnej formule, tzn. open space. Koncepcja ta polega na tym, że wszyscy uczestnicy współtworzą program Festiwalu.
Każdy może zarówno prowadzić, czyli zaoferować, dowolną aktywność w duchu NVC, jak również uczestniczyć w wybranych przez siebie zajęciach (np. warsztatach, grupach dyskusyjnych, tańcach, czy aktywności fizycznej)

 

Ważna jest wymiana, dawanie i otrzymywanie, uczenie się i dzielenie się swoją wiedzą oraz praktyka empatycznego stylu życia, bycia razem i świętowania w atmosferze szacunku.

 

Z wielką radością i podekscytowaniem wypatrujemy Was, drogie żyrafy – duże i małe, bardziej i mniej doświadczone – ze wszystkich zakątków Polski. Wszyscy jesteście mile widziani!

 

Zapraszamy do zapisów: http://polskifestiwalnvc.pl/rezerwacje/
Zespół Organizatorek
Beata Kosiacka
Magdalena Malinowska
Joanna Szlązak
Asha Nowicka
Iza Nowaczyk

Szczegóły

Początek:
2017-06-01
Koniec:
2017-06-04
Tagi:
, ,
Strona internetowa:
http://polskifestiwalnvc.pl/rezerwacje/