Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

Podstawowe założenia Porozumienia bez Przemocy (NVC) – bezpłatny webinar

4 czerwca godz. 18:00 - 19:00

Podstawowe założenia Porozumienia bez Przemocy (NVC) – webinar

Ludzie działają, żeby zaspokoić swoje potrzeby…

Każdy jest odpowiedzialny za swoje uczucia…

Potrzeby wszystkich ludzi są tak samo ważne…

Ludzie czerpią satysfakcję z pomagania, jeśli jest to ich własny wybór..

To tylko niektóre z założeń leżących u podstaw Porozumienia bez Przemocy (NVC). Stanowią one fundament tego podejścia do komunikacji i mają wpływ nie tylko na język, który się w NVC stosuje, ale także na całościowy stosunek do relacji i innych osób.

Niektóre z tych założeń mogą być kontrowersyjne lub niezrozumiałe, zwłaszcza jeśli wyrwie się je z kontekstu. Jeśli chcesz poznać te założenia i dowiedzieć się, o czym są i jak pomagają w efektywnej komunikacji z innymi, zapraszam na webinar, podczas którego przedstawię teorię, podam przykłady z życia i odpowiem na Twoje pytania.

Webinar jest bezpłatny, wystarczy się zapisać!

Informacje praktyczne

  • Kiedy: 4 czerwca 2024 o godzinie 18:00
  • Jak: Spotkamy się przy użyciu aplikacji ZOOM, która umożliwia wszystkim uczestnikom widzenie się i słyszenie. Aby wziąć udział, potrzebny Ci będzie komputer/smartfon z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Przygotuj sobie również coś do pisania. Link do spotkania oraz instrukcję, jak do niego dołączyć, otrzymasz po zapisaniu się na ten webinar i potwierdzeniu dołączenia do mojego newslettera (sprawdź SPAM i folder OFERTY!).
  • Zapisy: https://www.empathicway.pl/podstawowe-zalozenia-porozumienia-bez-przemocy-nvc-webinar/
  • Nagrywanie: To spotkanie będzie nagrywane i udostępnione pod warunkiem, że jakość będzie satysfakcjonująca. Będziesz mieć 7 dni na obejrzenie nagrania. Dołącz na żywo, by go nie przegapić. Planuję dodać to nagranie do moich płatnych produktów oraz/lub wykorzystywać je do celów marketingowych umieszczając w różnych miejscach, takich jak YouTube, Facebook, strona internetowa, itp. Jeśli nie chcesz być na nagraniu, miej wyłączoną kamerę i mikrofon przez cały czas trwania webinaru.Jednocześnie bardzo zachęcam do zadawania pytań i dzielenia się swoimi refleksjami. Ten webinar jest dla Ciebie!

Prowadząca:

Magdalena Malinowska-Berggren Empathic Way O mnieMagdalena Malinowska-Berggren

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) w firmach, organizacjach pozarządowych oraz w relacjach z bliskimi. Współtworzę także Empathic Way Europe (www.empathiceurope.com), które szerzy NVC po angielsku na całym świecie.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych kontaktów z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na szkolenia, podczas których pomogę przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

Szczegóły

Data:
4 czerwca
Godzina:
18:00 - 19:00
Strona internetowa:
https://www.empathicway.pl/podstawowe-zalozenia-porozumienia-bez-przemocy-nvc-webinar/