Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Wprowadzenie do Porozumienia bez Przemocy (NVC) – bezpłatny webinar

7 maja godz. 18:00 - 19:00

Free
Wprowadzenie do Porozumienia bez Przemocy (NVC) – bezpłatny webinar Empathic Way Magdalena Malinowska-Berggren

Z czym kojarzy Ci się „Porozumienie bez Przemocy”? Z empatią, wzajemnym zrozumieniem i językiem pozbawionym ocen, czy może ze sztucznością, naiwnością lub słabością?

Może od razu przychodzą Ci do głowy myśli, że nie jest to coś dla Ciebie, bo przecież nie stosujesz przemocy?

A może idea relacji opartych na otwartości i autentyczności Cię pociąga, ale wydaje Ci się trudna w realizacji i nie wiesz od czego zacząć?

Jeśli dopiero co natrafiłeś/natrafiłaś na Porozumienie bez Przemocy (NVC) Marshalla B. Rosenberga i chcesz się dowiedzieć, o co w nim tak naprawdę chodzi, to zapraszam na ten webinar. Będzie on też pomocny, jeśli przeczytałeś/przeczytałaś już kilka książek/artykułów, ale nadal nie wszystko jest jasne.

Podczas tego webinaru:

– poznasz podstawy Porozumienia bez Przemocy stworzonego przez Marshalla B. Rosenberga;

– dowiesz się, jak NVC może wspierać Twoje relacje (zarówno prywatne, jak i zawodowe) i w jakich obszarach możesz je zastosować;

sprawdzisz, czy to podejście do komunikacji jest Ci bliskie i dowiesz się, jakie kolejne kroki możesz podjąć, by lepiej dogadywać się w innymi.

 

Webinar jest bezpłatny, wystarczy się zapisać!

 

Informacje praktyczne

  • Kiedy: 7 maja 2024 o godzinie 18:00
  • Jak: Spotkamy się przy użyciu aplikacji ZOOM, która umożliwia wszystkim uczestnikom widzenie się i słyszenie. Aby wziąć udział, potrzebny Ci będzie komputer/smartfon z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Przygotuj sobie również coś do pisania. Link do spotkania oraz instrukcję, jak do niego dołączyć, otrzymasz po zapisaniu się na ten webinar i potwierdzeniu dołączenia do mojego newslettera (sprawdź SPAM i folder OFERTY!).
  • Zapisy: www.empathicway.pl/webinar-wprowadzenie-do-porozumienia-bez-przemocy-nvc/ 
  • Nagrywanie: To spotkanie będzie nagrywane i udostępnione pod warunkiem, że jakość będzie satysfakcjonująca. Będziesz mieć 7 dni na obejrzenie nagrania. Dołącz na żywo, by go nie przegapić. Planuję dodać to nagranie do moich płatnych produktów oraz/lub wykorzystywać je do celów marketingowych umieszczając w różnych miejscach, takich jak YouTube, Facebook, strona internetowa, itp. Jeśli nie chcesz być na nagraniu, miej wyłączoną kamerę i mikrofon przez cały czas trwania webinaru.
    Jednocześnie bardzo zachęcam do zadawania pytań i dzielenia się swoimi refleksjami. Ten webinar jest dla Ciebie!

Prowadząca:

Magdalena Malinowska-Berggren Empathic Way O mnieMagdalena Malinowska-Berggren

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) w firmach, organizacjach pozarządowych oraz w relacjach z bliskimi. Współtworzę także Empathic Way Europe (www.empathiceurope.com), które szerzy NVC po angielsku na całym świecie.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych kontaktów z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na szkolenia, podczas których pomogę przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

Szczegóły

Data:
7 maja
Godzina:
18:00 - 19:00
Koszt:
Free
Strona internetowa:
https://www.empathicway.pl/webinar-wprowadzenie-do-porozumienia-bez-przemocy-nvc/