Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Jak słuchać siebie z empatią? – bezpłatny webinar

1 lutego godz. 18:00 - 19:00

Free
Jak słuchać siebie z empatią? – webinar

Czy masz czasem tak, że w emocjonujących sytuacjach reagujesz z automatu a potem żałujesz swoich słów lub czynów?

A może zawsze stawiasz innych na pierwszym miejscu i dziwisz się skąd w Tobie irytacja, zniecierpliwienie lub po prostu przeogromne zmęczenie?

Na pomoc w takich momentach może Ci przyjść empatia dla siebie. Dzięki niej możesz mieć więcej kontaktu z tym, co dla Ciebie ważne, lepiej rozumieć swoje uczucia i łatwiej podejmować decyzje, które będą korzystne zarówno dla innych, jak i Ciebie.

Jak mieć więcej empatii dla siebie, zwłaszcza gdy nie ma czasu na myślenie, bo „trzeba” działać albo po prostu masz przekonanie, że Twoje potrzeby nie są istotne w danym momencie?

Zapraszam na webinar podczas którego opowiem, czym jest empatia dla siebie w rozumieniu Porozumienia bez Przemocy (NVC), jak się do niej zabrać oraz jakie mogą być konsekwencje jej braku. Podzielę się także kilkoma wskazówkami jak zwiększać uważność na swoje uczucia i potrzeby oraz omówię kilka przykładowych sytuacji.

Webinar jest bezpłatny, wystarczy się zapisać!

 

Informacje praktyczne

  • Kiedy: 1 lutego 2024 o godzinie 18:00
  • Jak: Spotkamy się przy użyciu aplikacji ZOOM, która umożliwia wszystkim uczestnikom widzenie się i słyszenie. Aby wziąć udział, potrzebny Ci będzie komputer/smartfon z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Przygotuj sobie również coś do pisania. Link do spotkania oraz instrukcję, jak do niego dołączyć, otrzymasz po zapisaniu się na ten webinar i potwierdzeniu dołączenia do mojego newslettera (sprawdź SPAM i folder OFERTY!).
  • Zapisy: www.empathicway.pl/jak-sluchac-siebie-z-empatia-webinar/ 
  • Nagrywanie: To spotkanie będzie nagrywane i udostępnione pod warunkiem, że jakość będzie satysfakcjonująca. Dołącz na żywo, by go nie przegapić. Planuję dodać to nagranie do moich płatnych produktów oraz wykorzystywać je do celów marketingowych umieszczając w różnych miejscach, takich jak YouTube, Facebook, strona internetowa, itp. Jeśli nie chcesz być na nagraniu, miej wyłączoną kamerę i mikrofon przez cały czas trwania webinaru.
    Jednocześnie bardzo zachęcam do zadawania pytań i dzielenia się swoimi refleksjami. Ten webinar jest dla Ciebie!

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska-Berggren Empathic Way O mnieMagdalena Malinowska-Berggren

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) w firmach, organizacjach pozarządowych oraz w relacjach z bliskimi. Współtworzę także Empathic Way Europe (www.empathiceurope.com), które szerzy NVC po angielsku na całym świecie.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych kontaktów z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na szkolenia, podczas których pomogę przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

Strona: www.empathicway.pl

Szczegóły

Data:
1 lutego
Godzina:
18:00 - 19:00
Koszt:
Free
Strona internetowa:
https://www.empathicway.pl/jak-sluchac-siebie-z-empatia-webinar/