Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Pogłębione szkolenie NVC w oparciu o kurs online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi”

2022-03-24 godz. 18:00 - 20:00

499 zł – 899 zł
Pogłębione szkolenie NVC w oparciu o kurs online Cztery kroki do lepszej relacji z innymi

 

Zapraszam na szóstą edycję Pogłębionego szkolenia NVC w oparciu o kurs online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi”.

 

 

Chcesz zająć się wreszcie sobą i swoimi relacjami, a do tej pory odkładałeś/odkładałaś to na dalszy plan?

Chcesz usprawnić sposób, w jaki komunikujesz się z innymi?

Masz ochotę dogłębnie poznać Porozumienie bez Przemocy (nie tylko w teorii, ale też w praktyce)?

 

Dołącz do tego szkolenia!

Skierowane jest ono do osób, które preferują uczenie się w grupie – poznawanie teorii bezpośrednio od trenerki (a nie tylko czytając materiały) oraz robienie ćwiczeń podczas warsztatów.

Podczas dziesięciu spotkań poznasz podstawy Porozumienia bez Przemocy (NVC), zastosujesz je w praktyce przy moim wsparciu i dokonasz zmian na lepsze w swoim życiu. Przygotuj się na udział w spotkaniach na żywo oraz pracę własną z kursem (ok. 30-45 minut tygodniowo).

 

To szkolenie online zawiera:

– 10 warsztatów online: dziesięć 2-godzinnych spotkań na platformie ZOOM w czwartki o godzinie 18:00-20:00. Daty: 24.03, 7.04, 14.04, 21.04, 28.04, 5.05, 12.05, 19.05, 2.06 oraz 23.06.2022.

– Dostęp do kursu online: otrzymasz 6-miesięczny dostęp do kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi”.

– 15 modułów: kurs online składa się z 15 modułów zawierających dawkę teorii oraz PDFy z ćwiczeniami.

– Wsparcie w grupie na platformie online: będziesz mieć możliwość  bezpośredniego kontaktu ze mną i innymi uczestnikami pomiędzy spotkaniami.

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z wyszczególnioną liczbą godzin, w których będziesz uczestniczyć na żywo.

 

UWAGA: Ta edycja szkolenia NIE BĘDZIE NAGRYWANA! Aby w pełni skorzystać ze szkolenia, bądź na żywo.

 

Podczas warsztatów online:

– poznasz podstawy teoretyczne Porozumienia bez Przemocy;

– zrobisz większość ćwiczeń z kursu online wspólnie ze mną i innymi uczestnikami;

– otrzymasz odpowiedzi na pytania, które mogą Ci się pojawić w trakcie realizacji kursu;

– zbierzesz praktyczne przykłady zastosowania NVC w życiu codziennym;

– wymienisz się osiągnięciami trudnościami oraz doświadczysz wsparcia grupy, jeśli zaczniesz tracić motywację.

 

Jakich rezultatów możesz oczekiwać?

– wprowadzisz znaczącą zmianę jakościową do swoich relacji z innymi;

– poznasz założenia Porozumienia bez Przemocy i zastosowanie czterech kroków komunikacji empatycznej;

– dowiesz się, jak prawdziwie wysłuchać drugą osobę;

– będziesz potrafić szczerze wyrażać swoje uczucia i potrzeby oraz w prosty sposób samodzielnie o nie zadbać;

– będziesz mieć więcej spokoju potrafiąc lepiej zrozumieć siebie i innych;

– pozbędziesz się potencjalnych barier w komunikacji;

– poznasz narzędzia przydatne podczas słuchania, wyrażania siebie oraz okazywania empatii sobie, a wypełniając zadania przećwiczysz je w praktyce.

 

Czas trwania:

Całe szkolenie będzie trwało 3 miesiące, w czasie których spotkamy się 10 razy online na platformie ZOOM. Dostęp do materiałów z kursu online będziesz mieć przez 6 miesięcy od momentu zakupu szkolenia.

Terminy spotkań online: czwartki (24.03, 7.04, 14.04, 21.04, 28.04, 5.05, 12.05, 19.05, 2.06 oraz 23.06.2022) o godz. 18:00-20:00

 

Koszt:

Cena regularna od 20 marca 2022: 899 zł

Cena promocyjna od 11 marca do 19 marca 2022: 679 zł (oszczędzasz 220 zł)

Cena promocyjna do 10 marca 2022: 499 zł (oszczędzasz 400 zł)

 

Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę/organizację, napisz o tym w uwagach do zamówienia i podaj NIP.

 

Zapisy:

Zarezerwuj swoje miejsce tutaj: https://www.empathicway.pl/online/produkt/poglebione-szkolenie-nvc-w-oparciu-o-kurs-online/

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Co mówią uczestnicy o szkoleniach ze mną?

„Dzięki kursowi poznałam lepiej narzędzia, które pomagają skuteczniej i efektywniej komunikować swoje uczucia, potrzeby i prośby. Mocną stroną kursu jest praca w grupach, dzięki której wiedza bardziej się układa w głowie i zostaje na dłużej. Fantastyczna atmosfera, pełna szacunku, otwartości i szczerości zdecydowanie pomaga w przyswajaniu wiedzy. Polecam” Gosia

„Szkolenie prowadzone było w bardzo profesjonalny sposób. Ćwiczenia bardzo ciekawe, pogłębiające poznawane treści. Kurs na platformie między spotkaniami utrwalał to, co było na zajęciach. Całość spójna, bardzo dobrze przemyślana.” Kasia

 

„To szkolenie NVC jest jednym z najlepszych szkoleń, w jakich uczestniczyłam. Profesjonalizm, ciepło, łagodność osoby prowadzącej, sprawia, że godziny spędzone przed komputerem nie są stracone. Z jakimkolwiek bagażem złości, czy zmęczenia po całym dniu pracy zaczynałam szkolenie, kończyłam zadowolona, wyciszona, lekka i bogatsza o wiedzę, która jest bezcenna w codziennym dialogu z drugim człowiekiem, zaczynając od członków mojej rodziny. Dziękuję!” Danuta

„Dzięki temu szkoleniu zwracam uwagę na swoje potrzeby i uczucia, gdyż dowiedziałam się, że są mega ważne i już doświadczyłam w praktyce, że są ważne i warto o nich mówić drugiej osobie. Słuchanie z empatią – niby znałam, ale po tym kursie na pewno wiem więcej, jestem bogatsza o wiedzę, jak słuchać z empatią. Teraz tylko wdrażać w codzienne życie!”

„Bardzo ważne były dla mnie zadania praktyczne. To takie laboratorium, które stwarza bezpieczne warunki do prób i błędów”

„Dzięki temu kursowi w bardzo krótkim czasie wynoszę o wiele lepszą relację z moim synem – mieliśmy trudny okres, a teraz jest o wiele, wiele lepiej z mojej perspektywy i z jego. I mam takie poczucie, że i on lepiej mnie rozumie, i on chyba też, że ja jego lepiej rozumiem, i że rozmawiamy na całkiem innym poziomie niż wcześniej, gdzie było z mojej strony bardzo dużo emocji (przede wszystkim frustracji wynikającej z poczucia odpowiedzialności za tę naszą relację, która zaczynała zmierzać w złym kierunku)”

„Wychodzę z tego kursu dużo silniejsza i to nie znaczy, że nie popełniam nadal błędów, czy że nie łapię się ciągle na dostrzeganiu tych błędów u innych, ale naprawdę mam więcej energii do tego, żeby to poprawiać na tyle, na ile mam siłę. Mam dużo większą świadomość tego, jak słucham, jak mówię, jak myślę – po prostu ilość refleksji, które miałam podczas wszystkich modułów kursu i podczas wszystkich rozmów z innymi uczestnikami w podgrupach i parach, jest oszałamiająca. Korzystając wcześniej z innych różnych źródeł wiedzy psychologicznej, nigdy nie trafiłam na taki kurs, i jeszcze poprowadzony w taki sposób, że dał mi dużo obserwacji o mnie samej w relacjach z innymi.”

„To, co biorę z tego kursu, to jasność wyrażania swoich myśli i uczuć, dużo większą umiejętność wyrażania w pełni siebie i szczerości ze sobą…”

„Dzięki temu, że miałem okazję posłuchać innych osób opowiadających o różnych sytuacjach, mogłem głębiej wniknąć w siebie, bo nieraz te sytuacje mi też się zdarzały – może fakty były inne, ale emocje i potrzeby, które za tym stały, były te same. I o ile do tej pory mój kontakt z NVC był bardziej pod kątem umiejętności komunikacji z innymi, to dzięki temu kursowi po raz pierwszy w tak bardzo świadomy sposób, w dużym stopniu dzięki ćwiczeniom, które Magda przygotowałaś, miałem też okazję bardziej spojrzeć w głąb siebie. Dziękuję Magdo za sposób, w jaki poprowadziłaś to szkolenie – za przestrzeń którą nam dawałaś do tego, żebyśmy mogli swobodnie rozmawiać o rzeczach bardzo osobistych”

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Empathic Way O mnieMagdalena Malinowska (Certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy)

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

 

 

Szczegóły

Data:
2022-03-24
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
499 zł – 899 zł
Tagi:
, , , ,

Miejsce

Online (ZOOM)