Wczytuję

« Wszystkie aktualności

Pogłębione szkolenie NVC w oparciu o kurs online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi”

15 kwietnia godz. 18:00 - 20:00

609 zł – 875 zł

 

Zapraszam na trzecią edycję Pogłębionego szkolenia NVC w oparciu o kurs online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi”. Tym razem nie będziemy nagrywać!

 

 

Chcesz zająć się wreszcie sobą i swoimi relacjami, a do tej pory odkładałeś/odkładałaś to na dalszy plan?

Chcesz usprawnić sposób, w jaki komunikujesz się z innymi?

Masz ochotę dogłębnie poznać Porozumienie bez Przemocy (nie tylko w teorii, ale też w praktyce)?

 

Dołącz do tego szkolenia!

Skierowane jest ono do osób, które preferują uczenie się w grupie – poznawanie teorii bezpośrednio od trenerki (a nie tylko czytając materiały) oraz robienie ćwiczeń podczas warsztatów.

dziesięć tygodni poznasz podstawy Porozumienia bez Przemocy (NVC), zastosujesz je w praktyce przy moim wsparciu i dokonasz zmian na lepsze w swoim życiu. Przygotuj się na udział w spotkaniach na żywo oraz pracę własną z kursem (ok. 30-45 minut tygodniowo).

 

To szkolenie online zawiera:

– 10 warsztatów online: dziesięć 2-godzinnych spotkań na platformie ZOOM w czwartki o godzinie 18:00-20:00. Daty: 15.04, 22.04, 29.04, 6.05, 13.05, 20.05, 27.05, 10.06, 17.06 oraz 24.06.2021.

– Dostęp do kursu online: otrzymasz 6-miesięczny dostęp do kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi”.

– 15 modułów: kurs online składa się z 15 modułów zawierających dawkę teorii oraz PDFy z ćwiczeniami.

– Wsparcie w grupie na Facebooku: będziesz mieć możliwość  bezpośredniego kontaktu ze mną i innymi uczestnikami w grupie na Facebooku.

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z wyszczególnioną liczbą godzin, w których będziesz uczestniczyć na żywo.

 

UWAGA: Ta edycja szkolenia NIE BĘDZIE NAGRYWANA! Aby w pełni skorzystać ze szkolenia, bądź na żywo.

 

Podczas warsztatów online:

– poznasz podstawy teoretyczne Porozumienia bez Przemocy;

– zrobisz większość ćwiczeń z kursu online wspólnie ze mną i innymi uczestnikami;

– otrzymasz odpowiedzi na pytania, które mogą Ci się pojawić w trakcie realizacji kursu;

– zbierzesz praktyczne przykłady zastosowania NVC w życiu codziennym;

– wymienisz się osiągnięciami trudnościami oraz doświadczysz wsparcia grupy, jeśli zaczniesz tracić motywację.

 

Jakich rezultatów możesz oczekiwać?

– wprowadzisz znaczącą zmianę jakościową do swoich relacji z innymi;

– poznasz założenia Porozumienia bez Przemocy i zastosowanie czterech kroków komunikacji empatycznej;

– dowiesz się, jak prawdziwie wysłuchać drugą osobę;

– będziesz potrafić szczerze wyrażać swoje uczucia i potrzeby oraz w prosty sposób samodzielnie o nie zadbać;

– będziesz mieć więcej spokoju potrafiąc lepiej zrozumieć siebie i innych;

– pozbędziesz się potencjalnych barier w komunikacji;

– poznasz narzędzia przydatne podczas słuchania, wyrażania siebie oraz okazywania empatii sobie, a wypełniając zadania przećwiczysz je w praktyce.

 

Czas trwania:

Całe szkolenie będzie trwało 10 tygodni, w czasie których spotkamy się 10 razy online na platformie ZOOM. Dostęp do kursu online będziesz mieć przez 6 miesięcy od momentu zakupu szkolenia.

Terminy spotkań online: czwartki (15.04, 22.04, 29.04, 6.05, 13.05, 20.05, 27.05, 10.06, 17.06 oraz 24.06.2021) o godz. 18:00-20:00

 

Koszt:

Cena regularna: 875 zł

Cena promocyjna od 29 marca do 11 kwietnia: 609 zł

Cena promocyjna do 28 marca: 499 zł

 

Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę/organizację, napisz o tym w uwagach do zamówienia i podaj NIP.

 

Zapisy:

Zarezerwuj swoje miejsce tutaj: https://www.empathicway.pl/online/produkt/poglebione-szkolenie-nvc-w-oparciu-o-kurs-online/

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Co mówią uczestnicy o szkoleniach ze mną?

„To szkolenie NVC jest jednym z najlepszych szkoleń, w jakich uczestniczyłam. Profesjonalizm, ciepło, łagodność osoby prowadzącej, sprawia, że godziny spędzone przed komputerem nie są stracone. Z jakimkolwiek bagażem złości, czy zmęczenia po całym dniu pracy zaczynałam szkolenie, kończyłam zadowolona, wyciszona, lekka i bogatsza o wiedzę, która jest bezcenna w codziennym dialogu z drugim człowiekiem, zaczynając od członków mojej rodziny. Dziękuję!”

„Dzięki temu szkoleniu zwracam uwagę na swoje potrzeby i uczucia, gdyż dowiedziałam się, że są mega ważne i już doświadczyłam w praktyce, że są ważne i warto o nich mówić drugiej osobie. Słuchanie z empatią – niby znałam, ale po tym kursie na pewno wiem więcej, jestem bogatsza o wiedzę, jak słuchać z empatią. Teraz tylko wdrażać w codzienne życie!”

„Bardzo ważne były dla mnie zadania praktyczne. To takie laboratorium, które stwarza bezpieczne warunki do prób i błędów”

„Dzięki temu kursowi w bardzo krótkim czasie wynoszę o wiele lepszą relację z moim synem – mieliśmy trudny okres, a teraz jest o wiele, wiele lepiej z mojej perspektywy i z jego. I mam takie poczucie, że i on lepiej mnie rozumie, i on chyba też, że ja jego lepiej rozumiem, i że rozmawiamy na całkiem innym poziomie niż wcześniej, gdzie było z mojej strony bardzo dużo emocji (przede wszystkim frustracji wynikającej z poczucia odpowiedzialności za tę naszą relację, która zaczynała zmierzać w złym kierunku)”

„Wychodzę z tego kursu dużo silniejsza i to nie znaczy, że nie popełniam nadal błędów, czy że nie łapię się ciągle na dostrzeganiu tych błędów u innych, ale naprawdę mam więcej energii do tego, żeby to poprawiać na tyle, na ile mam siłę. Mam dużo większą świadomość tego, jak słucham, jak mówię, jak myślę – po prostu ilość refleksji, które miałam podczas wszystkich modułów kursu i podczas wszystkich rozmów z innymi uczestnikami w podgrupach i parach, jest oszałamiająca. Korzystając wcześniej z innych różnych źródeł wiedzy psychologicznej, nigdy nie trafiłam na taki kurs, i jeszcze poprowadzony w taki sposób, że dał mi dużo obserwacji o mnie samej w relacjach z innymi.”

„To, co biorę z tego kursu, to jasność wyrażania swoich myśli i uczuć, dużo większą umiejętność wyrażania w pełni siebie i szczerości ze sobą…”

„Dzięki temu, że miałem okazję posłuchać innych osób opowiadających o różnych sytuacjach, mogłem głębiej wniknąć w siebie, bo nieraz te sytuacje mi też się zdarzały – może fakty były inne, ale emocje i potrzeby, które za tym stały, były te same. I o ile do tej pory mój kontakt z NVC był bardziej pod kątem umiejętności komunikacji z innymi, to dzięki temu kursowi po raz pierwszy w tak bardzo świadomy sposób, w dużym stopniu dzięki ćwiczeniom, które Magda przygotowałaś, miałem też okazję bardziej spojrzeć w głąb siebie. Dziękuję Magdo za sposób, w jaki poprowadziłaś to szkolenie – za przestrzeń którą nam dawałaś do tego, żebyśmy mogli swobodnie rozmawiać o rzeczach bardzo osobistych”

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Empathic Way O mnieMagdalena Malinowska (Certyfikowana Trenerka Porozumienia bez Przemocy)

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

 

 

Szczegóły

Data:
15 kwietnia
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
609 zł – 875 zł
Tagi:
, , , ,

Miejsce

Online (ZOOM)