Wczytuję

« Wszystkie aktualności

  • Ta aktualność już się odbyła.

Warsztat „Postanowienia noworoczne na serio” Warszawa

2017-01-05 godz. 18:00 - 20:30

34 zł
postanowienia noworoczne warsztat Warszawa

Postanowienia noworoczne warsztat Warszawa.

 

Czy myślisz już o nadchodzącym roku i rzeczach, które chcesz w nim zrealizować?

 

1 stycznia to jeden z tych momentów, gdy ma się wrażenie, że można zacząć wszystko od nowa, ruszyć z większą energią i wiarą, że tym razem się uda. To dzień, w którym jest tak jakbyśmy dostawali nową, czystą kartkę, którą możemy zapisać tym, co chcemy. Ilość możliwości zapiera dech w piersiach, na policzkach pojawiają się rumieńce i rwiemy się do tego, by zacząć działać już, teraz.

 

W tym roku czuję to szczególnie mocno i bardzo bym chciała, by ten stan trwał jak najdłużej. Chciałabym osiągnąć wszystkie cele, które są dla mnie ważne i prowadzą do miejsca, w którym pragnę się znaleźć za rok. Chcę obrać właściwy kierunek i każdego dnia nowego roku robić krok do przodu. Czy Ty też tego pragniesz?

 

Jeśli tak to zapraszam na warsztaty, podczas których w przyjemnej, poświątecznej atmosferze:

– przyjrzysz się swojemu życiu z lotu ptaka,

– zastanowisz się, z którego obszaru życia jesteś zadowolony/zadowolona, a który wymaga zwiększonej uwagi w nadchodzącym roku,

– ustalisz najważniejsze cele na 2017 rok i poszukasz, jakie ważne potrzeby za nimi stoją,

– zaplanujesz konkretne strategie działania, by te cele osiągnąć.

 

Warsztat prowadzony będzie w oparciu o narzędzia coachingowe oraz Porozumienie bez Przemocy (skupimy się na potrzebach i strategiach).

 

Zapraszam serdecznie! Zróbmy to razem – zaplanujmy nadchodzący rok tak, by nie mieć już żadnych wymówek do stania w miejscu!

 

Kiedy:

5 stycznia 2017, godz. 18:00 – 20:30.

 

Miejsce:

Vega, al. Jana Pawła II 36c, Warszawa

 

Koszt:

34 zł. Wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca.

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska – coach, trenerka komunikacji.

Współtworzę firmę Empathic Way, która powstała by dzielić się z innymi wiedzą na temat komunikacji empatycznej poprzez szkolenia i warsztaty oraz by wspierać rozwój indywidualny poprzez coaching. Prowadząc coaching korzystam z wiedzy zdobytej podczas półrocznego szkolenia „Coaching oparty na potrzebach”, gdzie uczyłam się coachingu od Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation. Jestem też w trakcie studiów podyplomowych Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Oprócz sesji coachingowych prowadzę szkolenia z komunikacji opartej na empatii (Porozumienie bez Przemocy – Nonviolent Communication). Ukończyłam psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, roczną Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA oraz trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż.

Współtworzę grupę „Czego Najbardziej”, w ramach której realizujemy akcje społeczne, mające za zadanie spowodować, żeby w Warszawie, i całej Polsce, żyło się lepiej, wolniej, bardziej przyjaźnie i życzliwie. Ostatnio organizowałyśmy Dzień Życzliwości.

kontakt@empathicway.pl www.empathicway.pl

 

Zapisy:

Aby się zapisać należy wykupić bilet za pośrednictwem serwisu Evenea.

W związku z warsztatową formą zajęć, ilość miejsc jest ograniczona.Miejsce

Vega
al. Jana Pawła II 36c
Warszawa, Polska