Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Warsztat “Empatycznie, czyli jak?” – 12.03.2016

2016-03-12 godz. 10:00 - 18:00

warsztat empatycznie, czyli jak Empathic Way

Warsztat “Empatycznie, czyli jak?  – wprowadzenie do komunikacji opartej na empatii”. 

Serdecznie zapraszamy na warsztat rozwijający umiejętności komunikacyjne, oparty na koncepcji Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication) Marshalla B. Rosenberga. Jest to sposób komunikacji sprzyjający nawiązywaniu prawdziwego kontaktu z drugą osobą poprzez wypracowanie rozwiązań zaspokajających potrzeby obu stron. Pozwala on usprawnić wzajemną komunikację poprzez zmianę stosowanego języka. 

Celem warsztatu jest pokazanie jak wyrażać siebie by być dobrze zrozumianym oraz na czym polega empatia skierowana do innych oraz do siebie. Podczas warsztatu poznasz cztery kroki komunikacji empatycznej, przećwiczysz rozpoznawanie i wyrażanie uczuć, dowiesz się, jakie potrzeby stoją za różnymi emocjami, nauczysz się odróżniać obserwację od interpretacji oraz prośby od żądań. Warsztaty prowadzone będą metodami aktywnymi.

Praktyczne korzyści z udziału w warsztacie:
  • poznasz podstawy języka serca (PBP, ang. NVC);
  • dowiesz się jak słowa wpływają na Twoje relacje z innymi;
  • będziesz lepiej rozumieć intencje innych ludzi;
  • dowiesz się jak świadomie dobierać słowa, by nie ranić;
  • poznasz proste sposoby formułowania i komunikowania swoich uczuć i potrzeb;
  • poznasz zależność między uczuciami i potrzebami.
Dla kogo:

Warsztat skierowany jest do osób zainteresowanych rozwijaniem swojej wiedzy i umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej. Proponowane zajęcia są krokiem w kierunku świadomego budowania relacji opartych na szczerości i zaufaniu.

Miejsce:

Gabinet Psychologiczny „Otwarci”, ul. L. Waryńskiego 38 lok. 30, Białystok.

Data:

12 marca 2016 (sobota) godz. 10:00-18:00 z godzinną przerwą.

Koszt:

160 zł za całodniowy warsztat. Przy wpłacie zaliczki do 1 marca 2016 cena promocyjna 140 zł.

UWAGA! Zapraszamy również na pogłębiający warsztat „Wyrażanie wdzięczności z empatią”, który odbędzie się 13 marca w godzinach 10:00-14:00. Osobom zapisanym na oba warsztaty przysługuje dodatkowa zniżka 20 zł na warsztat niedzielny.

(Zapisy na warsztat 13 marca 2016: https://www.empathicway.pl/wydarzenie/warsztat-wyrazanie-wdziecznosci-z-empatia/)

Zapisy:

W związku z warsztatową formą zajęć, ilość miejsc jest ograniczona. Przy rezerwacji miejsca bierzemy pod uwagę kolejność wpłaty zaliczki.

Aby się zapisać należy wysłać zgłoszenie poprzez formularz dostępny poniżej. Po zgłoszeniu swojego uczestnictwa otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, numerem konta bankowego oraz dalszymi wskazówkami. Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 40 zł od osoby.

Jeśli nie dotrze do Ciebie e-mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia, sprawdź proszę foldery: spam, społeczności, oferty, itp. Jeśli i tam nie ma wiadomości od nas wypełnij zgłoszenie ponownie, upewniając się, że wpisujesz poprawny adres, lub skontaktuj się z nami.

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl.

Prowadzące:

Małgorzata Sobiesiak i Magdalena Malinowska

Formularz zgłoszeniowy:

Termin zgłoszeń minął. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana naszymi przyszłymi szkoleniami i chcesz dostawać powiadomienia, zachęcamy do zapisania się na nasz Newsletter:

[optinform]

Szczegóły

Data:
2016-03-12
Godzina:
10:00 - 18:00
Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mozaika
ul. Mickiewicza 11
Białystok, Polska