Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Warsztat “Wyrażanie wdzięczności z empatią”

2016-03-13 godz. 10:00 - 14:00

wyrażanie wdzięczności, kwiat Empathic Way

Czy wyrażanie wdzięczności przychodzi Ci z łatwością?

Zapraszamy na praktyczny warsztat dotyczący wyrażania wdzięczności zarówno innym osobom, jak i sobie. Warsztat oparty będzie na koncepcji Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication) Marshalla B. Rosenberga – jest to sposób komunikacji sprzyjający nawiązywaniu prawdziwego kontaktu z drugą osobą poprzez wypracowanie rozwiązań zaspokajających potrzeby obu stron. Pozwala on usprawnić wzajemną komunikację poprzez zmianę stosowanego języka.

Celem warsztatu jest pokazanie jak można wyrażać wdzięczność wykorzystując cztery kroki empatycznej komunikacji. Przypomnimy za co można być wdzięcznym i komu, położymy nacisk na wdzięczność wobec siebie. Na początku zrobimy krótkie wprowadzenie teoretyczne a następnie przejdziemy do praktycznych ćwiczeń, które potem będziesz mógł/mogła stosować w codziennym życiu.

Praktyczne korzyści z udziału w warsztacie:
  • poznasz/utrwalisz podstawy języka serca (PBP, ang. NVC);
  • dowiesz się jak ważna jest wdzięczność i jak może wpływać na nasze życie;
  • nauczysz się świadomie wyrażać wdzięczność biorąc pod uwagę swoje zaspokojone potrzeby;
  • dowiesz się jak wyrażać uznanie wobec innych zamiast mówić komplementy;
  • doświadczysz mocy wdzięczności – biletu do szczęścia na co dzień;
  • poznasz proste ćwiczenia, gotowe do wykorzystania po warsztacie.
Dla kogo:

Warsztat skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tematem wdzięczności. Znajomość podstaw Porozumienia bez Przemocy jest mile widziana, ale nie jest warunkiem koniecznym.

Miejsce:

Gabinet Psychologiczny „Otwarci”, ul. L. Waryńskiego 38 lok. 30, Białystok.

Data:

13 marca 2016 (niedziela) godz. 10:00-14:00 z krótkimi przerwami w środku.

Koszt:

80 zł za warsztat. Przy wpłacie zaliczki do 1 marca 2016 cena promocyjna 70 zł.

UWAGA! Dla uczestników warsztatu „Empatycznie, czyli jak? – wprowadzenie do komunikacji opartej na empatii” (26 września 2015 oraz 12 marca 2016) dodatkowa zniżka 20 zł.

(Zapisy na warsztat 12 marca 2016: https://www.empathicway.pl/wydarzenia/warsztat-empatycznie-czyli-jak-12-03-2016/)

Zapisy:

W związku z warsztatową formą zajęć, ilość miejsc jest ograniczona. Przy rezerwacji miejsca bierzemy pod uwagę kolejność wpłaty zaliczki.

Aby się zapisać należy wysłać zgłoszenie poprzez formularz dostępny poniżej. Po zgłoszeniu swojego uczestnictwa otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, numerem konta bankowego oraz dalszymi wskazówkami. Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 30 zł od osoby.

Jeśli nie dotrze do Ciebie e-mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia, sprawdź proszę foldery: spam, społeczności, oferty, itp. Jeśli i tam nie ma wiadomości od nas wypełnij zgłoszenie ponownie, upewniając się, że wpisujesz poprawny adres, lub skontaktuj się z nami.

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl.

Prowadzące:

Małgorzata Sobiesiak i Magdalena Malinowska

Formularz zgłoszeniowy:

Termin zgłoszeń minął. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana naszymi przyszłymi szkoleniami i chcesz dostawać powiadomienia, zachęcamy do zapisania się na nasz Newsletter:

[optinform]

Miejsce

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mozaika
ul. Mickiewicza 11
Białystok, Polska