Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Warsztat “Szczerość pełna empatii” w ramach Maratonu Empatii

2016-10-02 godz. 16:00 - 17:30

Free
szczerosc

Zapraszamy na darmowy warsztat, którego tematem jest szczerość!

Szczerość i empatia to dwa filary Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication). Stanowią one podstawę nawiązania i podtrzymania kontaktu z innymi ludźmi.

Cel warsztatu:

Celem warsztatu „Szczerość pełna empatii” jest oswojenie szczerości oraz przyjrzenie się temu, co nam ułatwia, a co utrudnia bycie szczerym/szczerą z innymi i ze sobą.

W oparciu o model 4 kroków Porozumienia bez Przemocy będziesz mieć możliwość przeanalizować wybraną sytuację życiową, zobaczyć ją z nowej perspektywy i wypróbować w praktyce szczere wyrażanie swoich uczuć i potrzeb. Zastanowisz się, w którym obszarze życia pragniesz więcej szczerości i jakie kroki możesz podjąć, by to osiągnąć.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zaprzyjaźnić się ze szczerością i ją pogłębić.

Kiedy:

2 października 2016, godz. 16.00 – 17.30.

Gdzie:

Szkoła Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii, Al. Wojska Polskiego 50/54 lok. 56, Warszawa

Koszt:

Jeden warsztat jest bezpłatnie. Za każdy kolejny wybrany warsztat organizatorzy proszą o wpłatę 20 zł na konto.

Zapisy i więcej informacji:

http://maratonempatii.evenea.pl/ (ostatnia pozycja)

Prowadząca:

Magdalena Malinowska – trenerka komunikacji. Współtworzy firmę Empathic Way, która powstała by dzielić się z innymi wiedzą na temat komunikacji empatycznej poprzez szkolenia i sesje indywidualne. Ukończyła m.in. psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Trenerki i trenerzy, od których uczyła się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Kay Rung, Liv Larsson, Pernille Plantener, Deborah Bellamy, Miki Kashtan. Warsztaty prowadzi od 2013 roku. Ma wieloletnie doświadczenie w koordynacji strategii szkoleniowej w programie europejskim Erasmus+ oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi. mmalinowska@empathicway.pl www.empathicway.pl

Miejsce

Al. Wojska Polskiego 50/54 lok. 56
Warszawa, Polska