Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Webinar „NVC Dance Floors po polsku”

2021-05-11 godz. 19:00 - 20:00

Free
Webinar NVC Dance Floors po polsku

Lubisz poznawać nowe narzędzia do rozwijania swoich kompetencji?

Intryguje Cię nazwa „Dance Floors”?

 

11 maja o 19.00 zapraszamy na webinar, podczas którego opowiemy, czym są NVC Dance Floors, kto je stworzył, jaki jest ich cel oraz jakie procesy NVC są w tej chwili dostępne. Dowiesz się, jak z nich korzystać i na co warto zwrócić uwagę. Planujemy też praktyczne mini-ćwiczenie. 

 

Webinar jest bezpłatny, wystarczy się zapisać: https://online.empathicway.pl/webinar-nvc-dance-floors-po-polsku/ 

 

Dzięki grupie osób, które wolontariacko podjęły się przetłumaczenia Dance Floors na język polski (Magdalena Malinowska, Brygida Dynisiuk, Beata Kosiacka oraz Justyna Owsińska na etapie planowania), narzędzie to może być szerzej wykorzystywane w naszym kraju. Chcemy by jak najwięcej osób się o tym dowiedziało :).

 

Jeśli chcesz sprawdzić, jak te procesy działają i jak wspierają integrację Porozumienia bez Przemocy, zapraszamy już dziś na nasze szkolenie NVC Dance Floor – Proces „Tak/Nie”, dotyczące podejmowania decyzji w zgodzie ze sobą. Spotkamy się trzy razy: 1, 8 i 15 czerwca 2021 w godz. 18:30-21:00. Zapisz się TUTAJ:  https://www.empathicway.pl/online/produkt/nvc-dance-floor-proces-tak-nie/ 

 

Kiedy: 

11 maja 2021, godz. 19:00-20:00

 

Jak:

Spotkamy się przy użyciu aplikacji ZOOM, która umożliwia wszystkim uczestnikom widzenie się i słyszenie. Aby wziąć potrzebny Ci będzie komputer/smartfon z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Przygotuj sobie również coś do pisania.

Link do spotkania oraz instrukcję, jak do niego dołączyć, otrzymasz po zapisaniu się (sprawdź SPAM!).

 

Nagrywanie:

To spotkanie będzie nagrywane i udostępnione pod warunkiem, że jakość będzie satysfakcjonująca. Dołącz na żywo, by go nie przegapić.

Planujemy wykorzystywać to nagranie do celów marketingowych i umieścić je w różnych miejscach, takich jak YouTube, Facebook, nasze strony, itp. Jeśli nie chcesz być na nagraniu, miej wyłączoną kamerę i mikrofon przez cały czas trwania webinaru.

 

Zapisy: https://online.empathicway.pl/webinar-nvc-dance-floors-po-polsku/ 

 

Osoby prowadzące: 

Beata Kosiacka (www.babskadzungla.pl)

Magdalena Malinowska (www.empathicway.pl)

Miejsce

Online (ZOOM)