Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

 • To wydarzenie już się odbyło.

Wyrażanie swoich uczuć i potrzeb – szkolenie dla początkujących

2018-06-09 godz. 10:00 - 16:30

149 zł
Wyrażanie swoich uczuć i potrzeb Empathic Way NVC czerwiec

 

Zastanawiasz się, w jaki sposób mówić do ludzi, tak by zrozumieli o co Ci chodzi i się nie obrażali, nie denerwowali?

Może do tej pory zawsze szłaś/szedłeś innym na rękę i masz tego dość? Pragniesz wsparcia i zrozumienia, ale nie wiesz jak o tym powiedzieć i przeważnie tłumisz w sobie emocje? A potem nagle, z jakiegoś „błahego” powodu wybuchasz, bo już nie jesteś w stanie dłużej znieść „takiego traktowania”?

 

Wyobraź sobie jak by to było, gdyby z każdym dało się dogadać. Jak spokojne, proste i autentyczne byłyby relacje z innymi, gdybyś nauczył/nauczyła się rozwiązywać nieporozumienia w zalążku.

 

Warto reagować na bieżąco. Nie czekaj na krytyczny moment aż miarka się przebierze.  Zdobądź się na odwagę i zacznij rozwiązywać nieporozumienia jak tylko zaczynają się pojawiać. Nie pozwól by urosły do ogromnych rozmiarów, bo wtedy mogą mieć negatywny wpływ na Twoje relacje, zwłaszcza te, które cenisz najbardziej.

 

Odzyskaj zaufanie do siebie i pewność, że jesteś w stanie zadbać o siebie i swoje relacje.

 

Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication – NVC) oferuje proste rozwiązanie – cztery kroki, które pomogą Ci uzyskać jasność co chcesz przekazać innym oraz wesprą Cię w trakcie wyrażania ważnych dla Ciebie rzeczy.

 

Dzięki temu szkoleniu:

 • kontakty z innymi ludźmi przestaną być stresujące;
 • nawiążesz lepszy kontakt nie tylko z innymi, ale także ze sobą;
 • zwiększy się Twoje poczucie sprawczości oraz wpływu na swoje życie;
 • zaprzyjaźnisz się (albo przynajmniej zaznajomisz) ze swoimi emocjami i mówienie o nich nie będzie Cię już tak przerażać;
 • nauczysz się oddzielać emocje od faktów i interpretacji;
 • przećwiczysz komunikowanie swoich potrzeb i formułowanie próśb;
 • a dzięki temu zmniejszy się ryzyko pojawiania się konfliktów, nieporozumień i wzajemnych oskarżeń.

 

Do kogo skierowane jest to szkolenie?

Do osób:

 • które chcą nauczyć się wyrażać siebie w szczery sposób, by zadbać o swoje granice biorąc jednocześnie pod uwagę inne osoby;
 • które mają trudność z mówieniem o tym, co im się nie podoba lub co jest dla nich ważne, na czym nie zawsze wychodzą tak jakby chciały;
 • które mówią prosto z mostu nie owijając w bawełnę i czują frustrację, gdy widzą, jak inni się od nich czasem odsuwają, zamiast docenić szczerość i otwartość;
 • którym zależy na autentycznych relacjach z innymi, pełnych jasności i bez niedomówień;
 • które chcą zwiększyć swoje kompetencje w stosowaniu Porozumienia bez Przemocy w życiu codziennym.

 

Zakres szkolenia obejmuje m.in.:

 • podstawowe założenia Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication – NVC) dotyczące wyrażania swoich uczuć i potrzeb;
 • czym jest szczerość w duchu NVC;
 • ćwiczenie rozpoznawania tego co się w nas dzieje w reakcji na różne zdarzenia;
 • zastosowanie czterech kroków NVC w mówieniu o naszych uczuciach i potrzebach – ćwiczenia na przykładach z życia;
 • naukę formułowania skutecznych próśb;
 • odmawianie z empatią oraz przyjmowanie odmowy.

 

Szkolenie będzie prowadzone w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC) i jest przeznaczone dla osób, które są początkujące w tym temacie. Praca odbywać się będzie na forum oraz w podgrupach i parach. Podczas prowadzenia warsztatów stosuję głównie metody aktywne, angażujące wszystkich uczestników.

 

Wyrażanie siebie, dzielenie się z innymi tym co się w nas dzieje, jest ogromnym prezentem, który możemy ofiarować naszym najbliższym. Trzymając wszystko w sobie nie tylko szkodzisz sobie, ale także zubażasz życie innych.

 

Przyjdź na to szkolenie i zobacz, jaki będzie miało dobroczynny wpływ na Twoje życie i relacje.

 

Kiedy:

9 czerwca 2018 10:00-16:30 (z przerwą na obiad)

 

Gdzie:

Warszawa (dokładne miejsce szkolenia przesłane zostanie drogą mailową osobom, które się zapiszą)

 

Cena:

Cena sugerowana: 149 zł.

Możesz też samodzielnie zdecydować ile wpłacić z zakresu od 115 zł do 300 zł, biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe oraz to, że wpłacając wyższą kwotę wspierasz moje działania.

Uwaga: W ten sam weekend odbędzie się również „Krótki kurs o słuchaniu. Empatia w praktyce” – razem stanowią uzupełniające się wprowadzenie do Porozumienia bez Przemocy (NVC).

Jeśli kwestie finansowe są jedyną przeszkodą w uczestniczeniu w tym szkoleniu, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania.

 

Zapisy:

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś robiąc przelew na poniższe konto bankowe i prześlij wiadomość na adres kontakt@empathicway.pl bym mogła Ci przesłać pozostałe szczegóły:
Magdalena Malinowska Empathic Way
53 1140 2004 0000 3602 4620 7037 (mBank)
W tytule przelewu proszę wpisać: „Szkolenie 9 czerwca” oraz swoje imię i nazwisko.
 
Wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca. 
UWAGA: Przy zapłacie za szkolenie do 1 czerwca, dołączam gratis kurs online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą” w Pakiecie Podstawowym (o wartości 59 zł), a jeśli zapiszesz się na szkolenie 9 i 10 czerwca – w Pakiecie Rozszerzonym (wartość 179 zł).

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Coaching Empathic WayMagdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach. Wspieram w budowaniu takiego życia i relacji, o jakich marzysz. Inspiruję do odkrywania własnego potencjału i pomagam w skutecznym działaniu w zgodzie ze sobą.

Pracuję głównie z osobami, które pragną mieć głęboką satysfakcję z relacji z bliskimi. Chcą doświadczać miłości i życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe, podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

Założyłam firmę Empathic Way, w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Prowadzę Warszawską Grupę Empatii, oferuję warsztaty grupowe oraz szkolenia indywidualne, jestem autorką kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Ukończyłam następujące szkoły i szkolenia: psychologia stosunków międzykulturowych w SWPS w Warszawie, roczna Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnia Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż, szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation, studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas (ACSTH). Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron i Deborah Bellamy.

Więcej informacji: www.empathicway.pl,https://www.facebook.com/empathicwaypl/

kontakt@empathicway.pl

 

Co o mnie napisali uczestnicy ostatnich szkoleń, które prowadziłam?

– „Wzięłam udział w szkoleniu “Wyrażanie swoich uczuć i potrzeb” chcąc polepszyć swoją relację ze sobą, ze swoimi bliskimi i najbliższym otoczeniem. Na szkoleniu poznałam teorię NVC oraz miałam możliwość wziąć udział w praktycznych ćwiczeniach” Katarzyna Zawodzińska

– „Rekomenduję to szkolenie nie tylko początkującym w NVC. Warsztatowa forma pozwala się rozwijać i być sprawniejszym w codziennym stosowaniu NVC” Julita

– „Nauczyłam się nie interpretować, oceniać i radzić, ale wysłuchać w pierwszej kolejności”

– „Trochę zbyt wcześnie o tym mówić, ale jestem pozytywnie nastawiona do wypróbowywania w praktyce poznanych metod. Są już pierwsze sukcesy”

– „Pogłębiłam refleksję o mojej postawie, przyjrzałam się aspektom, które mnie niepokoiły. Chętnie wezmę udział w kolejnych spotkaniach.”

Miejsce

Warszawa
Polska + Mapa Google