Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

NVC w praktyce. Grupa ćwicząca Porozumienie bez Przemocy

8 czerwca godz. 10:00 - 11:30

299 zł – 349 zł
NVC w praktyce Grupa ćwicząca Porozumienie bez Przemocy Magdalena Malinowska-Berggren

Uczestniczyłeś/uczestniczyłaś w warsztacie wprowadzającym do Porozumienia bez Przemocy (NVC) i masz ochotę pogłębić swoje kompetencje i poznać nowe narzędzia?

Przeczytałeś/przeczytałaś książki o Porozumieniu bez Przemocy i zastanawiasz się, jak ich treść zastosować w życiu codziennym?

A może tęsknisz za kontaktem z osobami, które mają podobne wartości i które również pragną szczerych, empatycznych rozmów o ważnych sprawach?

Zapraszam serdecznie do udziału w grupie ćwiczącej Porozumienie bez Przemocy! Jej celem jest wzajemne wspieranie się w stosowaniu NVC w praktyce, a nie tylko teorii.

W tej edycji skupimy się na poczuciu winy oraz złości.

 

Co może Ci dać udział w tych spotkaniach?

  • więcej spokoju i jasności w relacjach z bliskimi Ci osobami;
  • zwiększenie biegłości w stosowaniu NVC w codziennych sytuacjach;
  • większą znajomość swoich uczuć i potrzeb;
  • pogłębione zrozumienie Porozumienia bez Przemocy;
  • możliwość próbowania nowych sposobów reagowania na „stare” sytuacje w bezpiecznej atmosferze i przy wsparciu certyfikowanej trenerki NVC.

Przyjdź i sprawdź, czy to jest coś dla Ciebie!

 

Program tego cyklu spotkań:

  • Radzenie sobie z poczuciem winy – zwiększanie empatii dla siebie oraz skupianie się na uczuciach i potrzebach zamiast na obwinianiu siebie
  • Wyrażanie złości w konstruktywny sposób – jak mówić o swoich silnych uczuciach dbając jednocześnie o relację z drugą osobą
  • Empatyczne słuchanie osoby, która wyraża złość – ćwiczenie otwartości na uczucia drugiej osoby i skupienie na tym, co dla niej ważne
  • Podejmowanie decyzji w oparciu o potrzeby – szukanie rozwiązań, które biorą pod uwagę nasze różne potrzeby

 

Kiedy:

8.06, 15.06, 22.06 oraz 29.06.2024 (soboty), godz. 10:00-11:30

Jak:

Spotkania odbywać się będą ONLINE przy użyciu darmowej aplikacji ZOOM, która umożliwia widzenie się i słyszenie. Aby wziąć udział, potrzebujesz dostęp do internetu oraz komputer/telefon z kamerą i mikrofonem. Spotkania nie będą nagrywane.

Koszt:

Cena regularna od 1 czerwca: 349 zł

Cena promocyjna tej edycji do 31 maja: 299 zł

Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę/organizację, napisz o tym w uwagach do zamówienia i podaj NIP.

 

Zapisy:

Zapisy trwają do 7 czerwca 2024, chyba że wcześniej skończą się miejsca.

Zapisz się tu: https://www.empathicway.pl/online/produkt/nvc-w-praktyce-grupa-cwiczaca-porozumienie-bez-przemocy/

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska-Berggren Empathic Way O mnieMagdalena Malinowska-Berggren

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

www.empathicway.pl