Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

7. Maraton Empatii – Kolory uczuć i potrzeb

2020-10-02 godz. 16:30 - 18:00

Kolory uczuć i potrzeb - Maraton Empatii

Zastanawiasz się, jak łatwiej dotrzeć do swoich uczuć i odkryć, jakie potrzeby się za nimi kryją?

Lubisz pracę z obrazem i metaforą?

Masz otwartość na wypróbowanie nowego narzędzia i wejrzenie w siebie?

 

Jeśli tak, to zapraszam na warsztaty online, podczas których będziemy pracować z “wirtualnymi” kartami uczuć i potrzeb*.

Szkolenie będzie prowadzone w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC) i jest przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych uczuciami i potrzebami niezależnie od stopnia znajomości NVC.

* Karty zostały stworzone przez artystów z Polski i Niemiec w ramach projektu dofinansowanego z programu Erasmus+.

 

Kiedy:

2 października 2020 godz. 16:30 – 18:00

 

Jak:

Spotkamy się przy użyciu aplikacji ZOOM, która umożliwia wszystkim uczestnikom widzenie się i słyszenie. Aby wziąć udział w warsztatach potrzebujesz komputer/laptop z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Jeśli dołączysz przez telefon, utrudni Ci to udział w warsztatach.

Przed wydarzeniem otrzymasz link oraz instrukcje do platformy Zoom.

 

Koszt:

Warsztaty są organizowane w ramach 7. Maratonu Empatii i są bezpłatne.

 

Zapisy:

Zarezerwuj swoje miejsce TUTAJ.

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska – Certyfikowana Trenerka NVC

Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA).

Moje działania oparte są o Porozumienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest Marshall B. Rosenberg, o metody edukacji pozaformalnej oraz podejście Coaching for Transformation. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Oferuję regularne warsztaty grupowe i szkolenia indywidualne zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jestem autorką kursu online “Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.

Ukończyłam psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, roczną Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenie “Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation. Ukończyłam też studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i “przepadłam” na zawsze. Uczestniczyłam w ponad 400 godzinach szkoleń i warsztatów z zakresu Porozumienia bez Przemocy prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów NVC, m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Liv Larsson, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron, Deborah Bellamy, Joachim Berggren, Marta Kułaga, Aga Rzewuska-Paca i Magdalena Sendor.

Prowadziłam szkolenia między innymi dla WTW Services, Stanley Black & Decker, Interdisciplinary Division for Energy Analyses, McCormick, Fundacji Konsumentów, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Dzieci Niczyje), Polskiej Akcji Humanitarnej, Fundacji EY, Fundacji Koocham, Stowarzyszenia Otwarte Drzwi, dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej i Ośrodka Studiów Amerykańskich. Mam prawie dziesięcioletnie doświadczenie w edukacji pozaformalnej oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi z Polski i Europy, m.in. z NaturKultur (Niemcy), YouthWatch (Słowacja), Asociace neformálního vzdelávaní ANEV (Czechy).

Współorganizowałam Maraton Empatii w 2016 roku oraz dwie edycje Polskiego Festiwalu NVC (w 2017 i 2018 roku). Zorganizowałam międzynarodowe projekty Time for Empathy oraz Time for Honesty, w ramach których trenerzy z całej Europy dzielili się za darmo swoją wiedzą z zakresu NVC.

Więcej informacji: www.empathicway.plhttps://www.facebook.com/empathicwaypl/

kontakt@empathicway.pl

Szczegóły

Data:
2020-10-02
Godzina:
16:30 - 18:00

Miejsce

Online (ZOOM)