Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Proszenie i odmawianie – praktyka szczerego wyrażania siebie

2020-03-05 godz. 18:45 - 20:45

49 zł
Proszenie i odmawianie – praktyka szczerego wyrażania siebie

To szkolenie odbywa się w ramach Nocy Szkoleń w Warszawie!

*****

Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication) to nie tylko empatia i uważność na potrzeby innych osób, to także szczere mówienie o tym, co chcemy i czego nie chcemy.

Jeśli proszenie i odmawianie nie przychodzi Ci łatwo, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Skupimy się na proszeniu w taki sposób, by zwiększyć szansę na usłyszenie „tak”, oraz na tym jak odmawiać, by podtrzymać kontakt i by druga osoba mogła nas lepiej zrozumieć.

W oparciu o model 4 kroków Porozumienia bez Przemocy będziesz mieć możliwość przećwiczyć wybraną sytuację życiową, zobaczyć ją z nowej perspektywy i wypróbować w praktyce proszenie i odmawianie w duchu NVC.

Celem tego warsztatu będzie praktyka, zatem zapraszam osoby, które brały udział przynajmniej w jednym warsztacie z zakresu Porozumienia bez Przemocy – jeśli jeszcze nie miałeś/miałaś okazji, to zapraszam na krótkie, godzinne wprowadzenie 5 marca o godzinie 17:30. Zapisy tutaj: https://eventon.click/wydarzenia/wprowadzenie-do-szczerego-wyrazania-siebie/

 

Kiedy: 5 marca 2020, godz. 18:45-20:45

Gdzie: Siedziba Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego na Saskiej Kępie, adres: ul. Królowej Aldony 13, Warszawa

Cena: 49 zł

Zapisy: https://eventon.click/wydarzenia/proszenie-i-odmawianie-praktyka-szczerego-wyrazania-siebie/

Kontakt: Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach.

Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkachfirmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem w trakcie procesu certyfikacji w The Center for Nonviolent Communication (CNVC).

Moje działania oparte są o Porozumienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest Marshall B. Rosenberg, o metody edukacji pozaformalnej oraz podejście Coaching for Transformation. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Przez 2 lata prowadziłam Warszawską Grupę Empatii, oferuję regularne warsztaty grupowe i szkolenia indywidualne zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jestem autorką kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.

Ukończyłam psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, roczną Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation. Ukończyłam też studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Uczestniczyłam w ponad 400 godzinach szkoleń i warsztatów z zakresu Porozumienia bez Przemocy prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów NVC, m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Liv Larsson, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron, Deborah Bellamy, Joachim Berggren, Marta Kułaga, Aga Rzewuska-Paca i Magdalena Sendor.

Prowadziłam warsztaty między innymi dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Dzieci Niczyje), Polskiej Akcji Humanitarnej, Fundacji EY, dla uczestników Festiwalu Progressteron i dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej. Mam prawie dziesięcioletnie doświadczenie w edukacji pozaformalnej oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Współorganizowałam Maraton Empatii w 2016 roku oraz dwie edycje Polskiego Festiwalu NVC (w 2017 i 2018 roku). Zorganizowałam międzynarodowe projekty Time for Empathy oraz Time for Honesty, w ramach których trenerzy z całej Europy dzielili się za darmo swoją wiedzą z zakresu NVC.

Więcej informacji: www.empathicway.plhttps://www.facebook.com/empathicwaypl/

kontakt@empathicway.pl

Miejsce

Siedziba Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego
ul. Królowej Aldony 13
Warszawa, 03-928 Polska