Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Wprowadzenie do szczerego wyrażania siebie

2020-03-05 godz. 17:30 - 18:30

25 zł
Wprowadzenie do szczerego wyrażania siebie

To szkolenie odbywa się w ramach Nocy Szkoleń w Warszawie!

*****

Czy zdarza Ci się, że nie mówisz o tym, co jest dla Ciebie ważne, gdyż nie wiesz jak to zrobić, by nie pogorszyć i tak napiętej sytuacji?

Albo uważasz, że nie warto być szczerym, bo to i tak niczego nie zmienia?

A może jesteś szczery/szczera do bólu i czasem tego żałujesz?

 

Serdecznie zapraszam na krótkie wprowadzenie do szczerości w duchu Porozumienia bez Przemocy, podczas którego dowiesz się:

– czym jest szczerość pełna empatii;

– jak się przygotować do mówienia o tym, na czym Ci zależy;

– o czym pamiętać, by zwiększyć szansę, że druga osoba usłyszy dokładnie to, co chciałeś/chciałaś powiedzieć (odróżnianie faktów od interpretacji, uczuć od myśli, potrzeb od strategii i próśb od żądań).

 

Warsztat skierowany jest do osób, które dopiero zaczynają przygodę z Porozumieniem bez przemocy (NVC) i będzie miał charakter interaktywnego wykładu, podczas którego będziesz mieć szansę przeanalizować przynajmniej jedną sytuację ze swojego życia. Jest to także wstęp do warsztatu o godzinie 18:45, podczas którego będziemy praktykować proszenie i odmawianie. Zapisy tutaj: https://eventon.click/wydarzenia/proszenie-i-odmawianie-praktyka-szczerego-wyrazania-siebie/

 

Kiedy: 5 marca 2020, godz. 17:30-18:30

Gdzie: Siedziba Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego na Saskiej Kępie, adres: ul. Królowej Aldony 13, Warszawa

Cena: 25 zł

Zapisy: https://eventon.click/wydarzenia/wprowadzenie-do-szczerego-wyrazania-siebie/

Kontakt: Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach.

Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkachfirmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem w trakcie procesu certyfikacji w The Center for Nonviolent Communication (CNVC).

Moje działania oparte są o Porozumienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest Marshall B. Rosenberg, o metody edukacji pozaformalnej oraz podejście Coaching for Transformation. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Przez 2 lata prowadziłam Warszawską Grupę Empatii, oferuję regularne warsztaty grupowe i szkolenia indywidualne zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jestem autorką kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.

Ukończyłam psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, roczną Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation. Ukończyłam też studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Uczestniczyłam w ponad 400 godzinach szkoleń i warsztatów z zakresu Porozumienia bez Przemocy prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów NVC, m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Liv Larsson, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron, Deborah Bellamy, Joachim Berggren, Marta Kułaga, Aga Rzewuska-Paca i Magdalena Sendor.

Prowadziłam warsztaty między innymi dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Dzieci Niczyje), Polskiej Akcji Humanitarnej, Fundacji EY, dla uczestników Festiwalu Progressteron i dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej. Mam prawie dziesięcioletnie doświadczenie w edukacji pozaformalnej oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Współorganizowałam Maraton Empatii w 2016 roku oraz dwie edycje Polskiego Festiwalu NVC (w 2017 i 2018 roku). Zorganizowałam międzynarodowe projekty Time for Empathy oraz Time for Honesty, w ramach których trenerzy z całej Europy dzielili się za darmo swoją wiedzą z zakresu NVC.

Więcej informacji: www.empathicway.plhttps://www.facebook.com/empathicwaypl/

kontakt@empathicway.pl

Szczegóły

Data:
2020-03-05
Godzina:
17:30 - 18:30
Koszt:
25 zł
Tagi:
, , , , , ,
Strona internetowa:
https://eventon.click/wydarzenia/wprowadzenie-do-szczerego-wyrazania-siebie/

Miejsce

Siedziba Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego
ul. Królowej Aldony 13
Warszawa, 03-928 Polska