Wczytuję

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Wprowadzenie do słuchania z empatią – bezpłatny mini-wykład

2018-11-15 godz. 17:30 - 18:15

Free
Wprowadzenie do słuchania - bezpłatny mini-wykład interaktywny Empathic Way

Wprowadzenie do słuchania z empatią – bezpłatny mini-wykład interaktywny.

 

Serdecznie zapraszam na spotkanie, podczas którego poznasz podstawy słuchania z empatią w oparciu o założenia Porozumienia bez Przemocy (NVC).

Wykład będzie zawierał część warsztatową i skierowany jest do osób, które do tej pory nie miały do czynienia ze słuchaniem empatycznym, a bardzo by chciały dowiedzieć się o co właściwie chodzi i doświadczyć na sobie przez chwilę jak ono działa.

Biorąc udział w tym spotkaniu zbudujesz fundament teoretyczny pod przyszłą praktykę. Poznasz:

  • różnicę między empatią a sympatią,
  • przykłady “zabójców” empatii,
  • ideę nawiązywania do uczuć i potrzeb,
  • strukturę spotkań grupy empatii.

Bezpośrednio po spotkaniu zapraszam do udziału w cotygodniowym spotkaniu Warszawskiej Grupy Empatii, które potrwa od 18:15 do 20:15 (inwestycja: 30 zł).

 

Kiedy:

15 listopada 2018, 17:30-18:15

 

Gdzie:

Restauracja Vega
Al. Jana Pawła II 36C, Warszawa

Sala konferencyjna w głębi korytarza po prawej stronie.

 

Koszt:

Udział w wykładzie jest bezpłatny. Wymagana rejestracja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

 

Zapisy: 

https://wprowadzenie-do-sluchania-25-pazdziernika.evenea.pl/

 

Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl.

 

Trenerka:

Magdalena Malinowska Coaching Empathic Way KontaktMagdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach.

Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC)m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem w trakcie procesu certyfikacji w The Center for Nonviolent Communication (CNVC).

Moje działania oparte są o Porozumienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest Marshall B. Rosenberg, o metody edukacji pozaformalnej oraz podejście Coaching for Transformation. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Prowadzę Warszawską Grupę Empatii, oferuję regularne warsztaty grupowe i szkolenia indywidualne zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jestem autorką kursu online “Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i “przepadłam” na zawsze. Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Liv Larsson, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron, Deborah Bellamy, Joachim Berggren, Aga Rzewuska-Paca i Magdalena Sendor.

Więcej informacji: www.empathicway.plhttps://www.facebook.com/empathicwaypl/

kontakt@empathicway.pl

Szczegóły

Data:
2018-11-15
Godzina:
17:30 - 18:15
Koszt:
Free
Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Vega
al. Jana Pawła II 36c
Warszawa, Polska